|

Melounová dekorace: Jak ozdobit stůl na party s melounovým tématem

Jak ozdobit stůl na party s melounovým tématem

Pokud plánujete party s melounovým tématem, určitě nezapomeňte na melounovou dekoraci stolu! S těmito nápady na ozdobení stolu s melounovou tématikou si zaručeně uděláte radost nejenom vy, ale i vaši hosté.

1. Melounové středy – Uprostřed stolu dejte velký meloun a kolem něj menší melouny na zpestření vzhledu. Můžete je snadno nakrájet na plátky a servírovat k občerstvení.

2. Melounové květiny – Vyžeňte si z melounu květiny s pomocí speciálních nožů na melouny. Umístěte je na stůl do malých váziček.

3. Melounové nádobí – Zakoupit si můžete zázračné nádobí z melounu, které dodá vaší tabuli neobyčejný vzhled. Nádobí můžete nakrájet na menší kousky a použít jako stírací ubrus.

4. Melounové svíčky – Vyrobte si vlastní svíčky z melounů a zapálejte je na stůl při setmění.

Při dekoraci stolu s melounovým tématem můžete být opravdu neomezení. Nebojte se být kreativní a vaši hosté si určitě zamilují příjemné prostředí, které jste pro ně vytvořili.

zelenina

Melounová dekorace: Jak ozdobit stůl na party s melounovým tématem

Melounová dekorace: Jak ozdobit stůl na party s melounovým tématem

Úvod

Připravujete oslavu a chcete ji ozvláštnit? Zkuste jako téma vybrat meloun a celou party podle toho sladit. Nabízíme vám několik tipů na to, jak ozdobit stůl na party s melounovým tématem.

1. Melounové květiny

Květiny z papíru jsou jednoduchým a pěkným způsobem, jak ozdobit stůl na party. Pokud chcete držet téma, můžete zvolit papír v barvách melounu – růžovou, zelenou a bílou. Návod na výrobu melounových květin najdete na thesprucecrafts.com.

2. Melounové svícny

Svícny jsou další klasickou dekorací na party. Melounové svíčky mohou být výjimečné a originální, zvlášť pokud do nich vytvoříte texturu kůry nebo melounových plátků. Návod na výrobu melounových svícenů najdete na countryhillcottage.com.

3. Melounové nápoje

Nápoje jsou neodmyslitelnou součástí každé party. Zkuste proto připravit nějaký melounový koktejl nebo ledový čaj. Meloun vám dodá do pití hezkou barvu i chuť, a navíc se bude krásně hodit k celkovému tématu. Nápadů na melounové nápoje najdete například na delish.com.

4. Melounové dorty

Dorty jsou královnou sladkostí na každé party. Pokud nevíte, jaký dezert připravit, zkuste melounový dort. Můžete použít různé recepty, například recept na osvěžující melounový dort najdete na delish.com.

5. Melounové příbory

Příbory jsou nutností každého stolu. Namísto obyčejných stříbrných příborů zkuste použít melounové příbory! Můžete je buď koupit hotové, nebo si je vyrobit sami. Návod na výrobu melounových příborů najdete například na hgtv.com.

Melounová dekorace

Závěr

Snad jsme vám dali dostatek inspirace na to, jak ozdobit stůl na party s melounovým tématem. Můžete samozřejmě použít jen některé tipy, které vám nejlépe padnou do gusta. Hlavně si to užijte a dejte si pozor, aby nebyl vašemu melounovému tématu konkurence žádný jiný motiv!

Autor: Anonymní

Jak ozdobit stůl na party s melounovým tématem?

1. Melounové mísy a talíře

Pro vytvoření skvělé atmosféry na vaší party, můžete použít melounové mísy a talíře. Tyto dekorace jsou skvělým doplňkem k vaší jídelní soupravě a dodají vašemu stolu vzhled letního osvěžení.

2. Melounové svícny

Pokud máte rádi něco více elegantního, můžete použít melounové svícny. Tyto svícny se hodí pro večerní párty a vytvoří skvělou atmosféru.

3. Melounová dekorace

Pro přidanou hodnotu, můžete vytvořit melounovou dekoraci. Můžete použít melouny jako květináče a postavit je na stůl. Pokud máte chuť na něco jednoduššího, můžete použít melouny jako kyticu a umístit je do většího květinového květináče.

4. Melounové nápoje

Nemůžeme zapomenout na nápoje! Melounové nápoje jsou skvělým způsobem, jak přidat něco dalšího ke stolu. Můžete použít meloun jako míče do baseballové hry a poté použít tyto melouny pro vaše nápoje.

5. Melounové zákusky

Melounové zákusky jsou skvělým způsobem, jak ukázat svou kreativitu a zároveň přidat něco sladkého ke stolu. Můžete vytvořit melounové dorty, koláče nebo muffiny.

Závěrem, Melounová dekorace je skvělým způsobem, jak přidat něco extra ke stolu na vaší party. S těmito tipy, si můžete být jisti, že vaše hosté budou spokojeni s nápaditou a zábavnou dekorací.

zeleninova

Meloun – chutný plod letní sezóny

Co je meloun?

Meloun je ovocná rostlina, která patří do čeledi tykvovitých. Jeho plod je kulovitý, a může být velký i několik desítek kilogramů. Základními složkami melounu jsou voda a sacharidy, ale obsahuje i mnoho důležitých minerálů a vitamínů.

Jak připravit meloun?

Meloun se často konzumuje čerstvý, pokud je dobře vyzrálý, má sladkou chuť a bohatou vůni. Je také oblíbeným ingrediencí v salátech a smoothies. Z melounu lze připravit mnoho chutných pokrmů, jako například marmelády a džemy.

Zdravotní přínosy melounu

Meloun je nízkokalorický a zároveň nasycuje, což z něj dělá skvělou součást diety. Díky vysokému obsahu vody působí jako přírodní diuretikum, podporuje trávení a detoxikaci těla. Meloun je také bohatým zdrojem antioxidantů, které chrání naše tělo před volnými radikály a přispívají k udržení zdraví.

Pro více informací o melounu návštěvte stránku Vikipedie.

vegetables

Melounová dekorace: Jak ozdobit stůl na party s melounovým tématem

  • Použijte melouny jako dekorační prvky na stůl
  • Vytvořte melounovou pyramidu jako centrální dekoraci
  • Přidejte melounové lampy pro osvětlení stolu
  • Udělejte melounové mísy pro servírování jídel
  • Vytvořte dekorativní pokrmy v melounové formě
  • Doplňte stůl melounovými nápoji
  • Přidejte barevné koberečky nebo ubrusy, které budou ladit s melounovým tématem

Kategorie – potraviny

[su_button url="https://vyzivahrou.cz/ketomix-sleva" background="#ef2d3d" size="10" icon="icon: info-circle"]TIP: Podívejte se na NEJOBLÍBENĚJŠÍ DIETU, s kterou v Česku zhubly tisíce lidí![/su_button]

Podobné příspěvky

Napsat komentář