Pralinky s jedinečnou recepturou z El Salvadoru

Jste milovníky různých druhů pralinek? Naše pralinky pochází z nejkvalitnějších přírodních surovin a jejich výroba je podložena dlouholetými zkušenostmi ze střední Ameriky. Hledáte vhodné pralinky jako dárek nebo jako součást sladkého cateringu? Pralinky Choklid se hodí na každou příležitost.

237_tabulka-cappuccino

Pralinky značky Choklid jsou vyráběny z nejkvalitnější čokolády na světě. Suroviny jsou vybírány s poctivostí nám vlastní. Klademe důraz na udržitelné přírodní zdroje. Jedinečná receptura pralinek pochází ze střední Ameriky. Ve státě El Salvador se začal psát příběh této exkluzivní čokolády, kterou jsme přinesli na tuzemský trh.

Pralinky a čokoláda, která vás mile překvapí

Pralinky ze salvadorské čokolády splňují nejvyšší standardy na trhu s čokoládovými pochutinami. Na českém trhu značka Choklid zaplnila volné místo s čokoládou a pralinkami nejvyšší kvality.

Poctivost a pečlivost – dvě vlastnosti, které nám nejsou u výroby pralinek cizí. Při ruční výrobě dodržujeme zaručené postupy a díky tomu se můžete spolehnout na to, že pralinky Choklid budou velmi zdravé.

V pralinkách ze salvadorské čokolády najdete v dnešní době, čím dál více skloňované antioxidanty. Vedle antioxidantů obsahuje čokoláda z El Salvadoru fluor a kakaové máslo. V kombinaci těchto látek budete chránit dokonce i svůj chrup! Čokoláda vám zuby nezkazí, ale naopak vytvoří na zubech povlak chránící zuby před tvorbou kazů.

Pralinky Choklid pomáhají snižovat krevní tlak a působí blahodárně na snížení rizika infarktu. Nejen z tohoto důvodu chceme vyrábět i nadále čokoládu prémiové kvality, ale i z důvodu udržení kvality na českém trhu.

Salvadorská čokoláda nebo pralinky by neměly chybět na vaší oslavě, svatbě či jiné významné události. Dokážeme pružně reagovat na potřeby trhu a připravíme pralinky a čokoládu přesně na míru.

Výroba pralinek probíhá podle osvědčené receptury s láskou ke každému kusu čokolády či pralinky, která vyjde z výroby až k vám.

Výběrovou čokoládu a pralinky hledejte pod vlastní značkou XOCOLATÍSIMO. I vy jste totiž součástí tohoto úžasného příběhu s bohatou historií sahající až do střední Ameriky.

Neváhejte a ochutnejte v Bifé Zbraslav, budete mile překvapeni.

Podobné příspěvky