ÚSPORNÁ SPRCHOVÁ HLAVICE

ÚSPORNÁ SPRCHOVÁ HLAVICE

Úsporné sprchové hlavice – Víte, jak se sprchují námořníci? Pro dokonalou očistu těla jim zpravidla musí stačit něco okolo desíti litrů vody a 2 minuty.  Takto dokonale šetří vodou, které na lodích a v ponorkách nemají nazbyt. Spíše než úsporné řešení pro domácnost by tohle sedělo na bojovou hru pro malé děti. No zkuste si vysvětlit dceři v pubertě, jak vysoké jsou kvůli jejím chvilkám (respektive dlouhým hodinám) v koupelně účty za vodu!  A proto vám dnes nabídneme jiný a mnohem přijatelnější způsob, jak šetřit vodou.

Úspora vody se na účtech znatelně projeví

Pokud se rozhodnete šetřit vodou a vytrváte, můžete se těšit z nižších účtů na konci zúčtovacího období. Obvykle s sebou nese úspora i změnu návyků. Z do plna napuštěné vany se může stát vlna naplněná jen do jejich tří čtvrtin, nádobí se také může mýt úsporněji a pračka jen z poloviny plná se zkrátka nezapíná! K úsporám doma můžete přistupovat různě. Třeba si můžete udělat čas na vyčíslení průměrné ceny za vodu a v případě větší spotřeby po každém členovi rodiny vybírat penále. Nebo můžete soutěžit v tom, kdo se osprchuje nejrychleji. Každý týden v neděli pak můžete udělit ceny tomu, kdo vodou šetřil  nejvíce. Někdy si pro změnu úspora vyžádá investici, která by se měla během nějaké doby opět vrátit. Dobrým příkladem toho je úsporná sprchová hlavice, která díky speciální technologii šetří vodu, aniž by snižovala komfort sprchování.

Úsporná sprchová hlavice smyje napjatou atmosféru v rodině

Pokud jste úspory v domácnosti vzali opravdu vážně, možná bude v rodině kapánek dusno a otočení kohoutkem se stane předmětem ne jedné hádky. Vyčistit napjatý vzduch a zároveň šetřit vodou vám pomůže úsporná sprchová hlavice, která je jedním z efektivních řešení v domácnosti. Díky speciální technologii se omezí průtok vody, ale neubere to na komfortu sprchování. Díky této sprchové hlavici můžete ušetřit třetinu vody, aniž byste z koupelny vycházeli z poloviny namydlení. Její instalace je jednoduchá, a proto vám už nic nestojí v cestě za nižšími účty za domácnost.

A co vy? Jak rychle se dokážete osprchovat?

Podobné příspěvky

Napsat komentář