|

Domácí lék na bolest v krku

 Domácí lék na bolest v krku:  Bolest v krku je velmi častým problémem. Obvykle začíná zimnicí. Iv tomto problému, spolknutí některých jídlo nebo pití může způsobit mnoho problémů. Také, pokud není konzultován s lékařem pro bolesti v krku Může také narušit váš klidný spánek. Ale naštěstí si můžete od bolesti v krku, podráždění a bolesti ulevit některým domácím prostředkem. Pojďme se tedy dozvědět tyto domácí léky:-

Domácí lék na Bolest v krku

Domácí lék na bolest v krku (1)
Domácí lék na bolest v krku

Česnek

Česnek obsahuje přírodní antibakteriální složky. Studie prokázaly, že konzumace česnek pravidelně nezpůsobuje celkové nachlazení nebo bolesti v krku. Takže pokud máte bolesti v krku, můžete použít česnek. Česnek je velmi užitečný z domácí lék na bolest v krku.

Pískavice řecké seno

Pískavice řecké seno je velmi zdravá přírodní složka. Má mnoho zdravotních přínosů. Jedná se o velmi prospěšnou složku na bolest v krku. Pokud máte problém s bolestí v krku, můžete pít. pískavice řecké seno  Také pískavice působí antibakteriálně a pomáhá zmírnit podráždění a bolest. Pokud vás tedy bolí v krku, nezapomeňte na pískavici.

Jedlá soda

Když nás bolí v krku, kloktáme slanou vodou, abychom si ulevili od bolesti. Ale pokud kloktáme smícháním jedlé sody v této slané vodě, bude to mnohem lepší přínos. Kromě toho tento roztok smíchaný s jedlou sodou chrání před škodlivými bakteriemi, kvasinkami a plísněmi. Kloktejte 1/4 čajové lžičky jedlé sody a 1/4 čajové lžičky soli v šálku teplé vody. Tato metoda je velmi užitečná pro. domácí lék na bolest v krku.

Jablečný ocet 

Domácí lék na bolest v krku (2)
Jablečný ocet na bolest v krku
Když si všimnete, že vás bolí v krku, smíchejte dvě polévkové lžíce jablečného octa v šálku vody a kloktejte touto směsí. Tento postup opakujte dvakrát až třikrát za hodinu. Ale předtím se musíte poradit se svým lékařem. Spolu s touto metodou musíte pít hodně vody.
Lékořice

Podle studie z roku 2009 se kloktání s lékořice může ulevit od bolesti v krku. Kromě bolesti v krku kořen lékořice zmírňuje zánět v krku a cítí se lépe. Při bolesti v krku můžete kořen lékořice žvýkat, kloktat jím a také pít lékořicový čaj.

Med

Čaj smíchaný s medem je známý jako skvělý domácí lék na bolest v krku. Podle výzkumné studie je med velmi účinný. lék na normální kašel při nachlazení  Také samostatná studie naznačuje, že med je účinný při hojení ran, což znamená, že pomáhá hojit rány v krku.

Domácí lék na bolest v krku

Slepičí polévka

Domácí lék na bolest v krku (3)
Slepičí polévka proti bolesti v krku
Víme, že horký čaj je prospěšný pro bolest v krku, stejně jako horká polévka a je pro ni velmi účinný. Tato polévka obsahuje protizánětlivé látky a chrání vás před bolestí v krku. nachlazení nebo bolesti v krku a pomáhá udržovat hydrataci.

Kořen bahenní slávky

Při přípravě čaje nasypte část kořenů marshmallow do vroucí vody. Čaj z tohoto způsobu připravte s. marshmallow  Pacienti s cukrovkou by se měli před užíváním kořene bahenního slézu poradit se svým lékařem. Bahenní sléz může zvýšit hladinu cukru v krvi. Je však velmi prospěšný pro bolest v krku.

Kloktání slanou vodou

Udělejte směs s jednou čajovou lžičkou soli v šálku teplé vody. Tentokrát bude v ústech žbluňkat, ale dávejte pozor, abyste tuto vodu nepolykali. Pomáhá čistit krk a odstraňovat záněty v krku. Jak se to dělá? domácí lék na bolest v krku, kloktání slanou vodou je vynikající metodou.

Odpočívejte

Domácí lék na bolest v krku (4)
Odpočívejte při bolestech v krku

Pravidelný spánek je velmi důležitý pro naše zdraví. Takže musíme správně spát, abychom zůstali zdraví. Dobrý spánek v noci zvyšuje naše tělo. imunitu  Pokud vás bolí v krku, odpočívejte a snažte se méně mluvit.

Teplé tekutiny

Teplé tekutiny jsou velmi užitečným postupem při bolestech v krku. Kofein-Na bolest v krku je velmi užitečný čaj bez medu, teplá voda s citronovou šťávou a medem a teplá horká polévka. Teplé tekutiny pomáhají udržovat hydrataci a čaj Camlin může být pro vaše tělo příjemný a pomáhá vám relaxovat. Teplá tekutina je jednoduchý způsob, jak se uvolnit. domácí lék na bolest v krku.

Přestat kouřit

Domácí lék na bolest v krku (5)
Přestat kouřit pro bolest v krku
Pokud kouříte, přestaňte s tím hned. Příčiny kouření, v krku bude sucho, otok, kašel a zánět hrdla.Pokud vás tedy bolí v krku, rozhodně
přestat kouřit a vyhnout se kouři, pokud někdo kouří ve vaší blízkosti.
 

Doufám, že článek – domácí lék na bolest v krku se vám všem velmi líbí a bude pro vás určitě přínosný. 

[su_button url="https://vyzivahrou.cz/ketomix-sleva" background="#ef2d3d" size="10" icon="icon: info-circle"]TIP: Podívejte se na NEJOBLÍBENĚJŠÍ DIETU, s kterou v Česku zhubly tisíce lidí![/su_button]

Podobné příspěvky