|

Originální tipy na dárky z jablíček pro své blízké

Originální tipy na dárky z jablíček pro své blízké

Jablka jsou nejen zdravé, ale také skvělým zdrojem inspirace pro originální dárky. Zde jsou některé z našich nejoblíbenějších tipů:

1. Kytice z jablíček – Sestavte kytici z čerstvých jablíček různých barev a velikostí. Doplněte ji o listy a olivové větévky a zabalte do průhledné fólie nebo obalovačky.

2. Jablíčkový šperk – Využijte kreativitu a vyrobte z jablíček náramek, náušnice nebo přívěsek. Jablíčka potřebujete pouze na obarvení, jako tečku nad i můžete přidat skleněné perličky.

3. Jablíčkový dort – Zkuste si upéct dort v podobě jablíčka. Těsto v podobě kulaté kuličky, ozdobené dortovými náplněmi a cukrovím, můžete ozdobit korunkou nahoře jako na jablku.

4. Jablíčkový sirup – Pokud vaši blízcí rádi pijí nealkoholické nápoje, můžete jim přinést domácí jablíčkový sirup jako dárek. Stačí oloupat jablka, nakrájet je a vařit je s cukrem a dalšími příchutěmi.

Tyto tipy jsou jen několik příkladů toho, co můžete udělat s jablíčky. Tak proč nezkusit něco nového a přinést své blízké zábavu i chuťovou lahůdku?

ovocny

Originální tipy na dárky z jablíček pro své blízké

Jablíčkový koláč v zavařovacím skle

Pokud máte rádi péct, můžete připravit svým blízkým nezapomenutelný dárek: jablíčkový koláč v zavařovacím skle. Koláč pečeme do skla a poté uchováme v zavařovacím skle. Tento dárek se skvěle hodí pro ty, kteří mají rádi sladké dobroty, a jelikož je pečený do skla, může se skladovat po delší dobu.

Jablíčkový čaj

Pokud se vaši blízcí rádi obklopují přírodními produkty, můžete vyzkoušet připravit jim jablíčkový čaj. Stačí nastrouhat jablíčka, přidat skořici a hřebíček a následně zalít horkou vodou. Doplnit můžete o med a tento lahodný nápoj zabalit do krásného obalu jako dárek.

Jablíčkový životní podzimní kyt

Jablíčka jsou nejenom skvělou lahůdkou, ale mohou posloužit i jako dekorační prvek. Pokud máte rádi ruční práce, můžete z jablíček vyrobit podzimní kyt, kterou můžete jako dárek darovat svým nejbližším.

Pokud hledáte další zdroj inspirace na svém cestování po USA, zavítejte na web tripadvisor.com, kde najdete množství tipů na výlety, restaurace nebo ubytování po celých Spojených státech amerických.

Originální tipy na dárky z jablíček pro své blízké

Jablíčkový chléb

Vyrobte lahodný jablíčkový chléb a darujte ho jako dárek. Stačí smíchat těsto s kousky jablek a přidat skořici. Pečte a máte hotovo!

Jablečné muffiny

Pokud máte rádi sladkosti, vytvořte jablečné muffiny s karamelovým polevem. Získáte tak lahodný a originální dárek.

Jablečné víno

Pro milovníky vína může být skvělým dárkem jablečné víno. Stačí nasbírat čerstvá jablka, vytvořit z jejich šťávy sladký mošt a nechat zkvasit. Po několika týdnech získáte lahodné víno plné jablečné chuti.

Jablečné oříšky

Zkuste něco nového a vytvořte jablečné oříšky. Jablečnou dužinu smíchejte s oříšky, skořicí a cukrem. Vytvořte kuličky, obalte v kokosové mouce a máte připravený sladký dárek.

ovoce

Proč jsou jablka zdravá volba

Jablka jsou vynikající volbou pro každou roční dobu. Jsou všestranné, snadno se připravují a jsou plné prospěšných vlastností pro naše zdraví.

Vitamíny a minerály v jablkách

Jablka jsou bohatá na vitamín C, který pomáhá posilovat naši imunitu. Také obsahují vitamín K, hořčík a draslík, které jsou důležité pro zdraví kostí a svalů.

Antioxidanty v jablkách

Jablka jsou plná antioxidantů, které chrání buňky před poškozením. To zahrnuje flavonoidy, polyfenoly a katechiny.

Jablka pro snížení rizika onemocnění

Výzkum ukazuje, že jíst jablka přispívá k prevenci některých onemocnění, včetně diabetu, srdečních onemocnění a některých forem rakoviny.

Chcete se dozvědět více o jablkách? Navštivte tuto stránku na Wikipedii.

fruit

Originální tipy na dárky z jablíček pro své blízké

  • Vyrobte domácí jablečné máslo a darujte ho v lahvi s krásným designem
  • Upečte jablečný koláč s přídavkem skořice a ochutnejte spolu s blízkými
  • Vyrobte jablečné potpourri a dodejte domovu osvěžující vůni
  • Darujte květinu červené barvy v květináči ozdobeném jablíčky
  • Vyrobte jablečnou lahvičku s vlastním popiskem jako vzpomínku na nějakou společnou zkušenost

Kategorie – potraviny

[su_button url="https://vyzivahrou.cz/ketomix-sleva" background="#ef2d3d" size="10" icon="icon: info-circle"]TIP: Podívejte se na NEJOBLÍBENĚJŠÍ DIETU, s kterou v Česku zhubly tisíce lidí![/su_button]

Podobné příspěvky