Přírodní čistící prostředky

Přírodní čistící prostředky

Přírodní čistící prostředky jsou velmi šetrné k životnímu prostředí, jsou zdravotně nezávadné a navíc často i levnější se stejným čistícím účinkem. Ekologické přípravky tak neodlehčí jen vaše svědomí ale i vaši peněženku. Jaké jiné výhody ještě mají?

Přírodní čistící prostředky – Aby bílá bílou byla

Ekologické prací prášky jsou stejně účinné, jako ty klasické. Hodí se pro praní všech materiálů, od bavlny, přes hedvábí až po vlnu. Mají stejnou účinnost a hravě si poradí s celou řadou skvrn a znečištění. V kombinaci s ekologickými avivážemi jsou k nerozeznání.

Přírodní čistící prostředky – Testování na zvířatech

Ekologické čisticí prostředky nejsou testovány na zvířatech.

Neobsahují chlór

Šetrné přírodní přípravky neobsahují chlór, jsou tedy snadno odbouratelné a také častou zátěží škodlivou i pro lidské zdraví.

Příjemná vůně odměnou

Přírodní esence ekologických přípravků provoní každou domácnost. Na rozdíl od klasických často až čpavých prostředků se silnou chemickou vůní zpříjemní každý prostor, kde se uklidí.

Přírodní čistící prostředky – Neznečišťují vodu

Ekologické čisticí prostředky jsou složené z přírodních ingrediencí, které jsou snadno rozložitelné.Čističky odpadních vod si s nimi umí rychle poradit na rozdíl od klasických komerčních chemických přípravků plné silných sloučenin, které se velice špatně odstraňují z vodovodního systému.

Přírodní čistící prostředky – Hypoalergenní

Používání ekologických čisticích prostředků v domácnostech s malými dětmi nebo citlivými členy domácnosti se rozhodně vyplatí. Silné chemikálie zbytečně zatěžují organismus a dráždí citlivou pokožku nemluvě o čtyřnohých kamarádech.

Přírodní čistící prostředky – Dobrý pocit

Velkou roli, proč si někteří lidé pořizují ekologické čisticí prostředky, hraje i fakt, že prostě chtějí udělat něco dobrého pro planetu, na které žijí. Není jim lhostejný osud přírody okolo nich a chtějí zachovat dobré podmínky pro žití i pro budoucí generace.

 

Podobné příspěvky