Láhev na vodu a ovoce

Láhev na vodu a ovoce – dodržovat pitný režim není snadné. Komerčně připravené šťávy obsahují množství nezdravých látek, nákup minerálních vod zase zatěžuje životní prostředí velkým množstvím použitého plastu. Ale co kdybychom vám řekli, že nyní si můžete ochutit vodu čerstvým ovocem nebo bylinkami, kdykoli dostanete chuť?

Láhev na vodu a ovoce AquaZinger vychází vstříc všem, kdo milují přirozené čerstvé chutě a zároveň se potýkají s nedostatkem času. Připravit si doma sirup či šťávu z ovoce a bylinek není těžké, ale jen málokdo to zvládne cestou do práce. AquaZinger ale vše zvládne za vás, jak?

Láhev a ruční mixér v jednom

Je to jednoduché. AquaZinger se skládá ze dvou částí. Spodním dílem je miska s uzavíratelným víčkem, na kterém jsou připevněny ostré břity. Na tento set se přišroubuje ještě dobře uchopitelná láhev z ekologického plastu.

Ovoce a bylinky patří právě do spodní části. My jsme použili čtyři velké jahody nakrájené na kousky, hrstičku borůvek a dva čerstvé lístky meduňky. To vše jsme vložili do misky a připevnili víčko. Šroubováním nasazovací lahve jsme zároveň otáčeli s nástavci v misce, dokud se ovoce zcela nerozdrtilo. Nalili jsme čistou vodu, zavřeli, protřepali a s chutí se napili. Ani, takhle jednoduché to celé bylo.

Láhev na vodu a ovoce
Láhev na vodu a ovoce

Láhev AquaZinger velmi dobře těsní. Nikde neukápla ani kapka. Potěšilo nás, že hrdlo je dost velké, aby skrz něj prošly i kostky ledu pro horké letní dny a díky propracovanému dvojitému plášti a kvalitnímu použitému plastu zůstal nápoj uvnitř dlouho studený (výrobce totéž slibuje i u teplých variant, ale to jsme zatím neměli možnost otestovat).

Náš tip: k lahvi AquaZinger můžete zakoupit i další druhy lisovacích nástavců nebo třeba speciální nástavec pro použití lahve při sportu.

Ekologie na prvním místě

Láhev na vodu a ovoce AquaZinger jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů bez BPA a EA složek. Nejsou škodlivé, neuvolňují do vody žádné škodlivé látky a odolají i nárazům. Spolehlivě vám vydrží po několik let, během nichž budete šetřit svou peněženku i přírodu jednoduše tím, že v obchodu nebudete kupovat PET lahve jen kvůli jejich chutnému obsahu. AquaZinger vám zároveň do jídelníčku dodá cenné vitamíny a minerály a pomůže vám dodržovat pitný režim díky přirozeně ovocné chuti bez umělých sladidel, kterou vašemu nápoji dodá.

 

 

Podobné příspěvky