KetoMix recenze a zkušenosti. Jak už název napovídá, dnes vám chceme představit tzv. proteinovou dietu. A ne len tak ledajakou. KetoMix pochází z dílny zkušeného českého výrobce. Jde o nutričně vyvážený program, navíc pravidelně obohacovaný nejrůznějšími novinkami. Nově jde například o mnohem lepší a chutnější složení balíčků a zařazení slim pasta těstovin. Protože když hubnout, tak jedině chutně.

Na našem trhu existuje mnoho značek proteinových diet. Ale KetoMix recenze a zkušenosti se od většiny z nich značně liší. Nabízí například již ultrakrátké programy – první výsledky uvidíte již za pár dní například při týdenní dietě, kterou si můžete dopřát třeba i v čokoládové verzi. Těšit se můžete na množství příchutí nebo třeba profesionální poradenství, které vám nepomůže jenom během diety, ale také po ní. Konzultace lze provádět on-line a vůbec nic za ně neplatíte.

KetoMix balíček

KetoMix dieta

Že už jste svou váhu zkoušeli zredukovat mnoha různými způsoby, ale nepodařilo se vám to? Nebo ano, ale shozená kila přišla zase brzy zpět v podobě jo-jo efektu? Pak to bylo nejspíš tím, že jste při svém hubnutí nevsadili na lékařsky prověřený princip. Právě také totiž ketodiety, mezi které patří i KetoMix, jsou. Nepotřebujete pohyb, hladovku ani další nepříjemné prvky k tomu, abyste hubli.

Stačí tělo zásobit těmi správnými látkami a přebytečný tuk začne mizet prakticky sám. Klíčové je v této rovnici slovo sacharidy alias cukry. Samozřejmě, právě ty totiž naše tělo používá jako jednoduchou zásobárnu energie. Proto často nehubnete, ani když si dáváte do těla v posilovně. Vaše tělo si totiž jednoduše „poslouží“ z potravinových zásob. Třeba takový obyčejný tukový rohlík má hned 25 gramů sacharidů! A to vážně není malé číslo!

Takže místo toho, aby se spalovaly tuky, spalují se „jen“ přijaté kalorie, a to mnohdy ještě nikoliv v dostatečném množství .A co potom, až své sacharidy ve stravě vyčerpáte? Inu, pak přijdou na řadu svaly – ty se totiž „tráví“ mnohem jednodušeji než tuk. A teprve úplně nakonec dojde právě k onomu snižování váhy tou správnou cestou…

Jak funguje dieta KetoMix a proč
chrání vaše svaly

Takový princip hubnutí je zkrátka špatně. Svaly totiž potřebují mnohem více bazální energie než právě tuk a pokud o ně začnete nesprávným hubnutím přicházet, nebude mít dieta žádný trvalý účinek. Právě proto vám dieta KetoMix ze stravy prakticky veškeré sacharidy odebírá. Ale to zdaleka není všechno! Dodává vám navíc opravdu velké množství bílkovin, které nejenom ochrání vaše svaly, ale napomohou jim dokonce k dalšímu růstu, což je rozhodně pozitivní!

Funguje to jednoduše – přijaté bílkoviny svalovou tkáň okamžitě obnovují a ty, které zbudou, ji navíc ještě posílí. Pokud chodíte cvičit, bude tento efekt brzy ještě znatelnější. Ovšem dieta KetoMix funguje i bez tohoto nepříjemného a časově mnohdy příliš náročného prvku. Navíc při ní nehladovíte – naopak! Budete se cítit sytí po celý den. Je vhodná jak pro ženy, tak pro muže a příprava jednotlivých jídel vám zabere jen minimum času!

KetoMix na týden aneb jak rychle
zhubnout

Délku svého programu s KetoMixem si volíte podle toho, jak rychle chcete zhubnout. Nejkratší je již balíček na 7 dní pro redukci jen několika málo kilogramů (ideální na hubnutí před Vánoci nebo tzv. do plavek). Dietní plány jsou nastaveny individuálně pro muže i pro ženy. Snadno si tak vyberete přesně takový, jaký potřebujete. Vaše snaha o zhubnutí tak rázem dostane i časově omezený rámec, což lze vnímat jednoznačně pozitivně. Když víte, kolik potřebujete shodit, snadno zjistíte, kolik času na to také budete potřebovat. A pokud se během hubnutí něco přece jenom pokazí (nejčastěji jde o tzv. uživatelské chyby“ a představíme vám je v další části článku), lze si jednoduše přikoupit další ketojídla od KetoMixu a pokračovat, dokud nebudete se svou postavou úplně spokojeni.

A jak jednotlivé balíčky vypadají?
Podlé délky lze volit například takto:

 • Proteinová dieta KetoMIX na 2 týdny 70 porcí
 • KetoMIX – ketonová dieta na 3 týdny, 110 porcí
 • Nízkosacharidová dieta KetoMIX na 4 týdny 140 porcí

KOMPLETNÍ PŘEHLED BALÍČKŮ

KetoMix recepty aneb jak se rychle a
chutně dostat do ketózy

Ještě se na chvilku vrátíme právě k principu ketodiety. Cílem celého tohoto snažení je vyvolat v našem organismu stav tzv. ketózy. Ve chvíli, kdy poklesnou zásoby glykogenu a játra jsou nucena začít využívat zásoby tělesného tuku pro vytvoření energie potřebné pro tělo, se v nich začnou tvořit tzv. ketolátky. Ty lze snadno detekovat v moči nebo například v dechu. Od zavedení ketodiety trvá tento proces asi 2-3 dny, poté se již dostanete do ketózy a začínáte hubnout. Spalujete tudíž uložené kalorie zcela bez námahy. Stačí jen omezit sacharidy a naopak zvýšit podíl bílkovin ve stravě, což je přesně to, co KetoMix dieta zvládne udělat za vás.

a začínáte hubnout. Spalujete tudíž uložené kalorie zcela bez námahy. Stačí jen omezit sacharidy a naopak zvýšit podíl bílkovin ve stravě, což je přesně to, co KetoMix dieta zvládne udělat za vás.

Všechna jídla jsou rychlá a chutná. Navíc se vůbec nemusíte spoléhat jen na jídla „z pytlíčku“. I během prvních nejkritičtějších týdnů si je lze obohatit o celou řadu povolené zeleniny a dochucovadel. Z obyčejné omelety tak rázem uděláte fazolkovou, do zeleninové polévky přidáte např. celer apod.

A co všechno je u KetoMixu k mání? Budete se divit. Tahle dieta vám totiž povolí i mlsat a jednoduše si dopřávat. Nedokážete si představit sledování televize bez nějakého toho chutného krekru? Rádi se odměňujete něčím vážně dobrým? KetoMix má pro vás všechno připraveno. Stačí si vybrat z bohatě zásobených kategorií.

KetoMix produkty

 • Proteinové koktejly
 • Proteinové polévky
 • Proteinové tyčinky
 • Proteinové omelety
 • Proteinové palačinky
 • Pomazánky
 • Proteinové pečivo
 • Proteinové pudinky
 • Proteinové perníčky
 • Proteinové kaše
 • Přílohy
 • Dresinky a omáčky
 • Čokolády a sladkosti
 • Doplňky stravy
 • Nápoje

A slibovaná příprava je opravdu velmi jednoduchá. Pojďme se podívat třeba na to, jak snadno si připravíte KetoMix omeletu podle vlastní chuti!

Snadno si ji uvaříte na pánvi. K dispozici budete mít sáček o hmotnosti 320 gramů, v němž najdete 10 porcí jídel. Jedna proce tedy váží 32 gramů. Ale nebojte se, nemusíte nic vážit. V balení najdete i praktickou doměrku, která si s tímhle nepříjemným počinem poradí za vás.
Snadno si ji uvaříte na pánvi. K dispozici budete mít sáček o hmotnosti 320 gramů, v němž najdete 10 porcí jídel. Jedna proce tedy váží 32 gramů. Ale nebojte se, nemusíte nic vážit. V balení najdete i praktickou doměrku, která si s tímhle nepříjemným počinem poradí za vás.
Snadno si ji uvaříte na pánvi. K dispozici budete mít sáček o hmotnosti 320 gramů, v němž najdete 10 porcí jídel. Jedna proce tedy váží 32 gramů. Ale nebojte se, nemusíte nic vážit. V balení najdete i praktickou doměrku, která si s tímhle nepříjemným počinem poradí za vás.

Spoustu další inspirace můžete na jít na stránkách KetoMixu. Tak třeba z již zmíněné omelety snadno připravíte i cuketové bramboráky. A jak na to?

Cuketové bramboráky z KetoMix omelety

Připravte si:

 • 1 odměrku KetoMix omelety
 • ½ menší cukety
 • 1 bílek
 • stroužek česneku
 • sůl, pepř, majoránka

Postup:

Snadno si ji uvaříte na pánvi. K dispozici budete mít sáček o hmotnosti 320 gramů, v němž najdete 10 porcí jídel. Jedna proce tedy váží 32 gramů. Ale nebojte se, nemusíte nic vážit. V balení najdete i praktickou doměrku, která si s tímhle nepříjemným počinem poradí za vás.

Recepty jsou na stránkách přehledně roztříděny podle jednotlivé fáze vaší diety, takže rozhodně nemůžete šlápnout vedle. Navíc množství užitečných informací naleznete i v receptové brožurce, kterou budete mít přibalenu ke každé objednávce. A pokud by vám přesto něco nebylo jasné, využijte on-line poradnu na stránkách nebo ne facebooku, případně rovnou vezměte telefon a zavolejte na zelenou linku.

KetoMix koktejl

Ovšem chcete-li najít skutečného favorita všech KetoMix produktů, budou to určitě koktejly. V jejich prospěch hraje blesková příprava, spousta různých chutí a také jejich lahodnost. Milujete šejkry z rychlého občerstvení, třeba ty od velkého žlutého emka nebo Colonela z Kentucky? Pak vás určitě potěší, že ty od KetoMixu chutnají vážně skoro stejně.

Ketomix Koktejl

Stačí znát jen jeden malý trik. Objevili jsme ho při testování produktů a rádi vám ho představíme. Tajemství je v přípravě, kterou je třeba realizovat v dostatečném předstihu. KetoMix koktejl na ráno si tedy připravte už večer. Dobře protřepejte a strčte do lednice. Ráno na vás bude čekat lahodná, krémová a báječně vychlazená porce. Zatímco jeden koktejl popíjíte, další si připravíte. Jednodušší už to zkrátka být nemůže. A pokud si k tomu připočítáte velké množství příchutí, které jsou dostupné, stane se tenhle produkt rázem nejoblíbenější součástí vašeho nového nízkosacharidového alias keto stravování. Zaručujeme.

KetoMix cena

A kolik za takovéhle hubnutí zaplatíte? Není to zase tolik, jak si asi myslíte. Když totiž uvážíte, že zpočátku KetoMix nahradí zcela váš denní příjem jídla a později začne jen pomalu ustupovat ve prospěch 100 gramových porcí masa a dalších bílkovin, pak zjistíte, že cena jako taková je vlastně opravdu dobrá. A jak to vypadá?

Ketonová dieta na 4 týdny - 6 911 Kč
 Balíček obsahuje 140 porcí a všechny přítomné keto potraviny jsou vhodné pro 1., 2. i 3. fázi diety. Těšit se můžete i na dárky zdarma – shaker, odměrku a manuál. 
Ketonová dieta na 3 týdny - 5 203 Kč
 Balíček ketonové diety obsahuje 110 porcí. Všechny potraviny v balíčku jsou samozřejmě vhodné pro 1., 2. i 3. fázi diety. A těšit se samozřejmě můžete i na dárky zdarma – shaker, odměrku a manuál. 
Ketonová dieta na 7 dní - 1 835 Kč
 Tento balíček keto diety obsahuje celkem 35 porcí potravin beze zbytku vhodných pro 1., 2. i 3. fázi diety. Balíček vám vydrží na 1 celý týden diety a jako dárek dostanete shaker, odměrku a manuál. 

———————————————————————–

NEJLEVNĚJŠÍ NABÍDKA ZDE

Balíčky byly navíc nedávno inovovány. Přibyly do nich například slim pasta těstoviny a další chutné prvky. Jsou také o něco levnější než dříve a díky pravidelným akcím jejich cena každou chvíli klesá ještě o něco níž. Hubnout tedy můžete opravdu výhodně, účinně a rychle.

KetoMix nebo KetoDiet?

Na našem trhu existuje nejrůznějších nízkosacharidových stravovacích programů více a co do přívětivé ceny je největším konkurentem KetoMixu právě KetoDiet. Na celé čáře to však prohrává díky ne úplně ideální chuti a také jen malým a výjimečným slevovým akcím – tedy v porovnání s KetoMixem.

KetoMix víno a další otázky kolem
ketonové diety

Jak dlouho trvá, než se dostanu do ketózy? A můžu si dopřát i nějaký ten alkohol? To jsou dvě nejčastější otázky, které milovníci ketodiet řeší.

Jestliže ketostravování nějakým způsobem narušíte (např. se necháte ukecat od babičky na nedělní oběd), bude trvat další 2-3 dny, než vaše tělo začne znovu spalovat tuky. A alkohol? Ten je naštěstí zcela zakázaný jen během 1. fáze. Během té druhé si můžete dopřát skleničku kvalitního suchého červeného vína denně.

KetoMix zkušenosti

A co na KetoMix říkají uživatelé?
Pojďme se podívat:

Již jsem ochutnala všechny druhy jídel z balíčku na 4 týdny a musím říct, že jsou všechny výborné a výběr jídla je opravdu pestrý. Mé očekávání,kvůli kterého jsem s KetoMixem začala je postupně plněno a za týden mám 3kg tuku dole,jsem opravdu plná energie,srším elánem a hlad vůbec nepociťují,spíše naopak. Bohužel jsem se před začátkem diety nezměřila,ale i tak vidím na kalhotách, že jsou mi v pase mnohem volnější. Můj přítel jídlo z keto mixu také ochutnal a byl nadšený stejně jako já z toho,jak moc je jídlo chutné a zároveň jednoduché a rychlé na přípravu. Díky keto mixu jsem se naučila i snídat. Za mě má tato dieta palec nahoru a vám ostatním vřele doporučuji.

Darina P.

Produkt jsem si vybrala na základě doporučení kolegyně ze zaměstnání, která v krátké době výrazně zhubla. zkušenosti mám pozitivní, už po týdnu jsem se nezadýchávala a cítila jsem se fit, za 2 měsíce jsem zhubla 10 kg, i když jsem všechny produkty neochutnala, mohu říci, že jsem nadmíru spokojená. Doporučuji všem kdo chce rychle a zdravě zhubnout, zaručeně tato dieta funguje. Nejvíce jsem si oblíbila koktejly – příchuť kokos a banán, omelety a polévky – hlavně zeleninová, pekla jsem si i perník – výborná chuť- samozřejmě se snažím v dietním programu pokračovat, nastartuji den koktejlem a pak se řídím recepty z brožury a hlavně dostatek zeleniny

zdroj. Heureka.cz

KetoMix bazar aneb kde koupit

Určitě nedoporučujeme nákup z druhé ruky. Nikdy totiž nevíte, kde a jak byly ketopotraviny skladovány. Místo toho raději zakupte svoji novou KetoMix dietu v oficiálním e-shopu, kde se můžete těšit na množství akcí a zajímavých výhodných balíčků. Navíc tu najdete i spoustu zajímavých receptů, on-line poradenství, tipy pro snadnější dodržování ketodiety a spoustu a spoustu dalších užitečných rad, které přispějí k tomu, že se vám hubnutí s KetoMixem jistojistě vydaří.

KetoMix

9.7

Ketomix


9.7/10

Plusy

 • chuť
 • nižší cena než u jiných keto diet
 • bez lepku
 • rychlá příprava

Mínusy

 • nevhodná pro těhotné


Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Jana Květoňová
Jana Květoňová

Mám ráda přírodu, pohyb a vše, co je zdravé. Ráda se s vámi podělím o své zkušenosti a seznámím vás s novinkami, které mě osobně zaujaly. I když léta zastavit nelze, věřím, že zpomalit ano.

One thought on “KetoMix recenze a zkušenosti

 1. Pingback: Výhody a nevýhody proteinové diety (keto diety) - Výživa hrou

Comments are closed.