Dieta ABC – vše, co potřebujete vědět

Metabolismus je pouze tělesný mechanismus, který zabraňuje oslabení těla, ale tento základní tělesný proces je velkým podezřelým, pokud jde o obezitu. Když je metabolismus pomalý, tělo nemusí být schopno zpracovat přijaté kalorie. To znamená, že kalorie jsou obsaženy ve formě tuku.

Pokud tedy chcete, aby vaše tělo produkovalo méně tuku, musíte zlepšit svůj metabolismus nebo konzumovat méně kalorií, nebo, což je mnohem horší, odpracovat kalorie. dieta ABC výrazně zvyšuje metabolismus těla, což pomáhá pacientům rychle zhubnout, výsledky diety ABC před a po mluví samy za sebe.

<a href=

V případě, že jste zvědaví, co přesně je dietní program ABC, pak je dietní plán ABC zkratkou pro Ana Boot Camp Diet. V této dietě pomalu snižujete spotřebu kalorií, aniž by vaše tělo hladovělo.

V podstatě byste tedy měli tělo obelstít! Není to vůbec tak snadné. Ale pokud vaše tělo přijde na to, že dostává méně kalorií, než se chystá hladovět. To povede ke zpomalení metabolismu a selhání celé diety. Jak přesně tedy tělo obelstít? Čtěte dále a dozvíte se více.

Podívejte se také na: Jak zhubnout břišní tuk za 10 dní? (Krok za krokem)

Co je to dieta ABC?

dieta ABC je způsob, jak manipulovat s vaším tělem, abyste jedli více tuku, aniž byste se dostali do podvýživy. Jedná se o přísný dietní systém, který zahrnuje značný nedostatek kalorií po delší dobu. Systém funguje tak, že se kalorická spotřeba mění ze dne na den, přičemž nesmí překročit 800 kalorií denně.

Jak vidíte, jedná se o neuvěřitelně přísný režim, který není pro každého. Termín „Ana Boot Camp“ dieta se vztahuje na výrazné snížení hmotnosti a někdy je v korelaci s kulturami Ana (anorexie). Jako takový se tento životní styl setkal s odporem lékařů a dalších odborníků.

Co je <a href=dieta ABC“ width=“600″ height=“399″ srcset=“https://healthaegis.com/wp-content/uploads/2020/11/What-is-the-ABC-Diet-600×399.jpg 600w, https://healthaegis.com/wp-content/uploads/2020/11/What-is-the-ABC-Diet.jpg 640w“ sizes=“(max-width: 600px) 100vw, 600px“/>

Je zřejmé, že se jedná o přísný stravovací plán, který vyžaduje výrazné snížení spotřeby kalorií. Rozhodně není pro každého. Přibližně ve stejné době existují jedinci, kteří hlásí vynikající výsledky s touto formou snižování hmotnosti. Nakonec byste se měli rozhodnout, nejlépe po poradě se svým lékařem, zda je pro vás tento dietní režim tou nejlepší volbou.

Jak dieta ABC funguje?

Největší strategií diety ABC je jíst velké množství kalorií ze dne na den. Taková kalorická variabilita oklame váš systém, aby spotřeboval více kalorií, a tím zastavil tělo před propadem podvýživy. Tato dieta připravuje metabolismus sníženou spotřebou kalorií a jasným jídelním plánem.

Podle tohoto plánu vyžadují různé dny různé kalorie. Celý program by měl probíhat po dobu 50 dnů. V některých dnech se spotřeba kalorií bude pohybovat od 800 kalorií denně do 0 kalorií denně. Protože uvidíte, že se jedná o neuvěřitelně přísnou dietu. V důsledku toho dieta ABC vyvolala kontroverzi lékařů a dalších odborníků.

Největším problémem tohoto plánu je neuvěřitelně nízká spotřeba kalorií po dlouhou dobu (téměř dva měsíce na dokončení cyklu). Vzhledem k těmto obavám zůstává plán ABC běžný u některých tříd lidí, kteří chtějí zhubnout.

TIP: Podívejte se na NEJOBLÍBENĚJŠÍ DIETU, s kterou v Česku zhubly tisíce lidí!

Primární plán pokračuje po dobu 50 dnů:

během nichž se budete postupně přizpůsobovat pravidelné konzumaci potravin. Tato dieta je koordinována podle konkrétního dietního plánu. Při této dietě neexistuje žádný přísný seznam povolených a zakázaných potravin. Spíše musíte každý den sledovat počet povolených kalorií.

Existuje důkladná tabulka, která podrobně uvádí počet kalorií, které musíte pravidelně jíst. Většina dnů povoluje méně než 500 kalorií a existuje mnoho takzvaných postních dnů, ve kterých nesmíte jíst žádné kalorie. Na druhou stranu existují dny, kdy se doporučuje sáhnout až po 800 kaloriích.

Základní teorie:

je, že střídání dnů s nízkým obsahem kalorií a dnů, kdy jíte více kalorií, může zlepšit rychlost metabolismu. Variabilita vyvede tělo z režimu hladu a vy zhubnete. Jedním z největších problémů při snižování kalorií je, že se vaše tělo může snadno dostat do podvýživy.

V zásadě to tělu umožňuje domnívat se, že má nedostatek kalorií, protože se snaží udržet co nejvíce lipidů. To brání úspěšnému hubnutí. Tím, že měníte spotřebu kalorií ze dne na den, zabráníte tomu, aby tělo propadlo podvýživě. To umožňuje rychlé a účinné hubnutí.

Je zřejmé, že dieta ABC je velmi konzervativní. Při této dietě se nedoporučuje přijímat více než 800 kalorií a po většinu dní smíte jíst méně než 500 kalorií. To je o něco méně než průměrné množství 1200 kalorií denně. Je zřejmé, že Ana Boot Camp Diet je také považována za škodlivý a ne bezpečný životní styl.

Pokud však budete opatrní a nebudete to přehánět, můžete s touto dietou zhubnout značné množství váhy. Stejně jako u všech ostatních úprav životního stylu je bezpečné kontaktovat lékaře předtím, než začnete tento plán dodržovat.

Co je to dietní plán ABC?

Co je to dietní plán ABC

Existuje jasný průvodce dietou ABC, který je třeba dodržovat. Obsahuje pět odlišných období kolísání kalorií. Každý cyklus je zakončen dnem půstu. V těchto dnech nejste povinni přijímat žádné kalorie. Intervaly jsou následující:

1. První cyklus/ 1st na 10th Den:

Klienti začnou jíst 500 kalorií po dobu prvních dvou dnů. Předtím se spotřeba kalorií může výrazně měnit nahoru a dolů, než dosáhnete 100 kalorií. Třetí den je asi 300 kalorií a čtvrtý den je asi 400 kalorií.

Dalším cílem je zvýšit příjem kalorií o 100 kalorií denně, dokud nezískáte dalších 500 kalorií. Jakmile dosáhnete 500 kalorií, další den bude dnem půstu, kdy nebudete přijímat žádné kalorie.

2. Druhý cyklus/ 11th do 20th Den:

Tento cyklus se bude výrazně lišit mezi 150 a 350 kaloriemi za den. Začíná první den cyklu se 150 kaloriemi. Hned další den má 200 kalorií a následující den 400 kalorií. Další den bude mít 350 kalorií, pak 250 kalorií a poté 200 kalorií. Poté následuje další den půstu.

V nadcházejících třech dnech dojde k postupnému kolísání kalorií. První den můžete sníst 200 kalorií. Druhý den musíte zkonzumovat 100 kalorií. Třetí den je dnem půstu. Jedná se o stěžejní bod plánu a nejpřísnější dietní systém.

3. Třetí cyklus/ 21st na 32nd Den:

No, tohle je dlouhý cyklus. Očekává se, že vaše kalorické odchylky se budou pohybovat od 50 do 800 kalorií v průběhu tohoto cyklu. Začněte na 300 kaloriích a snižujte spotřebu kalorií o 50 kalorií denně.

Když získáte 50 kalorií denně, zvyšte svůj příjem kalorií na 100 kalorií denně. Další dva dny jsou 200 kalorií denně. Pak výrazně zvýšit na 300 kalorií. Nakonec zvyšte svou stravu na 800 kalorií.

4. Čtvrtý cyklus/ 33rd na 36th Den:

Tento proces osciluje mezi 250 a 450 kaloriemi. Úplně první den je 250 kalorií další dva dny se spotřeba kalorií zvyšuje o 100 kalorií každý den. Poslední den tohoto období je dnem půstu.

5. Pátý cyklus /37th na 50th Den:

Poslední období začíná s 500 kaloriemi a snižuje spotřebu kalorií na 150 kalorií. Začíná se s 500 kaloriemi denně a každý den se zvyšuje spotřeba kalorií o 50 kalorií. Jakmile se přiblížíte k 200 kaloriím, opakujte spotřebu kalorií po dobu dvou dnů. Poté zvyšuje spotřebu kalorií na 250. Ještě jednou ji snižte na 200.

Následující den zvýšení spotřeby kalorií na 300, doprovázené dnem snížení spotřeby kalorií na 200. Den poté snižte příjem kalorií na 150. Poslední den této diety je dnem půstu.

Pokud uvidíte, neexistují žádné jedinečné třídy povolených nebo zakázaných potravin. Jediné, co musíte udělat, je sledovat svou spotřebu kalorií a měnit ji podle tabulky. Ve dnech, kdy se musíte postit, nemusíte jíst žádné kalorie.

Výsledky diety ABC:

dieta ABC je speciálně navržena pro výrazné snížení hmotnosti. Člověk může během 50 dnů zhubnout hodně. Proto je vhodnější pro ty, kteří jsou silně obézní nebo mají nadváhu. Existuje několik lidí, kteří tvrdí, že se jim skutečně podařilo zbavit se své váhy prostřednictvím této diety.

Účinky diety ABC mohou být také nepříznivé. Je důležité si uvědomit, že tato dieta s sebou nese určitá rizika. U některých lidí skutečně nefunguje kolísání kalorií. Takoví občané nebudou podvádět své tělo z režimu těžkého hladovění.

V rámci této diety bude jejich tělo plýtvat, aby pokračovalo a zůstalo tlusté. To bude odrazovat od účinného úbytku hmotnosti. Kromě toho může tato strategie vést ke zvýšení hmotnosti, jakmile se vrátíte k pravidelné stravě.

Rozumný způsob, jak jít o tuto dietu, by bylo vyzkoušet ji po dobu 10 dnů a pochopit, jak o tom přemýšlíte. Všimněte si účinků a toho, že tělo začíná vhodně hubnout. Pokud se vyskytnou nějaké nežádoucí účinky nebo pokud se nesetkáte s dostatečným spuštěním úbytku hmotnosti, může to být, že vaše tělo není pro tuto dietu vhodné.

Neváhejte však kontaktovat lékaře před přechodem na omezenou dietu. Mohou se vyskytnout určité potenciální vedlejší účinky nebo onemocnění, jako je cukrovka, které vám budou bránit v získání zdravé stravy ABC.

TIP: Podívejte se na NEJOBLÍBENĚJŠÍ DIETU, s kterou v Česku zhubly tisíce lidí!

Bezpečnost dietního plánu ABC:

Je důležité si uvědomit, že ABC dieta je velmi konzervativní dieta, která snižuje množství kalorií. Jako taková je považována za nebezpečný stravovací plán. To znamená, že pokud se mu chcete věnovat, musíte být opravdu trpěliví. To se vystupňuje k poruchám příjmu potravy a závažným onemocněním, protože se neprovádí pod kontrolou.

Z tohoto důvodu je lepší zvážit tuto dietu pouze pod vedením lékaře. Nikdy nedodržujte tuto dietu nebo nějaký jiný stravovací režim, aniž byste se nejprve obrátili na lékaře. Snížení spotřeby kalorií může být účinným způsobem spalování uloženého tuku, ale je třeba ho provádět promyšleně. Jediný způsob, jak tak můžete pohodlně učinit, je pod dohledem lékaře.

Bezpečnost dietního plánu ABC

Červené vlajky zahrnují mimo jiné lehkomyslnost, únavu, nízkou hladinu cukru v krvi, migrénu a náchylnost k nachlazení. Dávejte si na tyto signály pozor. Pokud některý z nich rozpoznáte, ujistěte se, že jste přestali dodržovat dietu a okamžitě se poraďte se svým lékařem. To je nejlepší způsob, jak si při přijetí tak přísného programu hubnutí udržet zdraví.

Závěrečný verdikt

Tato dieta je určena zejména pro efektivní hubnutí. Budete jíst tunu kalorií a váha bude rychle klesat. Tato dieta umožňuje tělu využívat nahromaděný tuk k výrobě dostatečného množství energie, abyste přežili den. Protože je spotřeba kalorií příliš omezená, váš uložený tuk se rychle spálí.

dieta je speciálně sestavena tak, aby zlepšila metabolismus kolísáním příjmu kalorií. Ačkoli to nefunguje u všech jedinců, přináší vynikající výsledky u těch jedinců, u kterých to dělá. Osoby s obezitou a silnou nadváhou jsou ohroženy vznikem četných zdravotních problémů.

V naději, že se těmto komplikacím vyhnou nebo že odradí od dalších infekcí, budou muset obézní jedinci shodit nějaké to kilo. Účinným způsobem, jak toho dosáhnout, může být dietní plán ABC. Jak vidíte, existují určité výhody diety ABC. Není to však dieta pro každého. Pokud se do ní chcete pustit, měli byste být velmi opatrní, abyste neriskovali svou bezpečnost.

[su_button url="https://vyzivahrou.cz/ketomix-sleva" background="#ef2d3d" size="10" icon="icon: info-circle"]TIP: Podívejte se na NEJOBLÍBENĚJŠÍ DIETU, s kterou v Česku zhubly tisíce lidí![/su_button]

Source link

Podobné příspěvky

Napsat komentář