Kvůli vysněným křivkám nemusíte do posilovny, jde to mnohem snáz

Pokud nejste příliš spokojeni se svou hmotností, pak máte nejspíš už za sebou celou řadu diet. Většina z nich se nese v duchu drastických omezení, hladovění nebo jednostranně sestaveného jídelníčku. Není divu, že náš metabolismus na takovou nepřirozenou situaci ve většině případů zareaguje nežádoucím jo-jo efektem, během něhož nabereme ještě víc, než se nám předtím podařilo shodit.

Takové diety sice výsledky mají, ovšem pouze krátkodobé. A nepomůže vám, pokud se „pro podporu efektu“ upíšete do nějaké posilovny nebo třeba HIIT tréninku…

Ketodieta staví na přirozenosti

Jak by se vám líbilo, kdyby se tukové buňky doslova rozpouštěly samy od sebe a to jen díky tomu, že začnete správně jíst? Věřte nebo ne, ale ketodieta funguje právě na tomto principu. Dodá totiž vašemu tělu všechny potřebné živiny, ovšem tak trochu „zapomíná“ na jednoduchou energii pocházející z cukrů.

To však není žádný problém, přesně pro tento případ máme totiž uložené tukové zásoby. Je-li třeba, začnou se rozkládat na tzv. ketony a zásobovat náš organismus tolik potřebnou energií. K tomu dochází už po 2-3 dnech od sestavení toho správného jídelníčku.

Ale nestačí jen omezit limonády a sladkosti. Je nutné vyloučit opravdu všechny sacharidy – od rýže a pečiva přes upravované mléčné produkty až po sladké druhy ovoce a zeleniny (jablka, papriky, rajčata apod.).

Seznamte se s rychle připravenou dietou KetoMix

Bojíte se toho, co všechno byste museli z jídelníčku vynechat a už vůbec nemáte čas na složitou dlouhotrvající přípravu jídel? Vyzkoušejte již hotovou dietu KetoMix, která má pro vás připraveno opravdu vše – od hlavních jídel až po dezerty. Nemusíte si tak nic odpírat a přitom stále hubnete. Dopřejte si účinnou redukci kilogramů bez nežádoucích vedlejších efektů. A to prostřednictvím chutných a rychle hotových jídel od české značky KetoMix. Recenzi na Ketomix najdete na webu muj-lekar.cz

Podobné příspěvky