|

Posilující smoothie s kešu ořechy a banánem

Posilující smoothie s kešu ořechy a banánem

Pokud hledáte způsob, jak posílit své tělo a nabrat energii do celého dne, neváhejte vyzkoušet náš recept na posilující smoothie s kešu ořechy a banánem.

Kešu ořechy jsou bohatým zdrojem proteinů a tuků, které tělu dodají dostatek energie a zasytí vás na dlouhé hodiny. Banán zase přidá sladkou chuť a množství vitamínů a minerálů, které vašemu tělu prospějí.

Pro přípravu smoothie budete potřebovat:

– 1/2 hrnku kešu ořechů
– 1 banán
– 1 hrnek mandlového nebo kokosového mléka
– 1 lžičku medu (pokud si přejete sladší chuť)

Všechny ingredience dejte do mixéru a rozmixujte na hladkou konzistenci. Pokud je směs moc hustá, přidejte trochu vody.

Toto smoothie je ideální pro snídani nebo svačinu a poskytne vašemu tělu potřebné živiny a energii, které potřebuje pro plné fungování. Nezapomeňte si jej dopřát, pokud potřebujete dobít své baterie a nabrat novou sílu do dalšího dne!

ořechy

Posilující smoothie s kešu ořechy a banánem

V dnešním rychlém světě hledáme způsoby, jak zlepšit své zdraví. Jedním z nejlepších způsobů je konzumace smoothie, které je plné živin, vitamínů a minerálů. Posilující smoothie s kešu ořechy a banánem je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí získat dostatek energie a posílit své tělo.

Přísady

 • 1/4 hrnku kešu ořechů
 • 1 banán
 • 1 hrnek mléka
 • 1 scoop vanilkového proteinového prášku
 • 1 lžička medu

Postup

1. Kešu ořechy namočte přes noc v horké vodě.

2. Vložte kešu ořechy, banán, mléko, proteinový prášek a med do mixéru.

3. Mixujte, dokud není směs krémová a hladká.

4. Podle chuti přidejte více mléka nebo medu.

Přínosy

Tento smoothie je skvělým zdrojem bílkovin a doplní tělu všechny důležité živiny. Kešu ořechy jsou bohaté na zdravé tuky a bílkoviny, které tělu dodají energii a zlepší fungování mozku. Banán obsahuje spoustu vlákniny a draslíku, který pomáhá regulovat srdeční činnost. Navíc, vanilkový proteinový prášek dodává smoothie další dávku bílkovin a zlepšuje chuť smoothie.

Podobné články



Posilující smoothie s kešu ořechy a banánem

Co je to posilující smoothie s kešu ořechy a banánem?

Posilující smoothie s kešu ořechy a banánem je nápoj připravený z čerstvých ingrediencí, jako jsou banány, kešu ořechy a další ovoce nebo zelenina.

Proč bych měl(a) pít posilující smoothie s kešu ořechy a banánem?

Posilující smoothie s kešu ořechy a banánem je plný vitamínů, minerálů a antioxidantů, které pomáhají posilovat imunitní systém, snižují stres a zlepšují celkové zdraví. Je také vynikajícím zdrojem energie a dokáže vás udržet plného po celé dopoledne.

Jak připravit posilující smoothie s kešu ořechy a banánem?

Pro přípravu posilujícího smoothie s kešu ořechy a banánem budete potřebovat:

 • 1 nebo 2 banány
 • 1/2 šálku kešu ořechů
 • 1 šálek mléka nebo rostlinného mléka
 • 1 šálek čerstvého ovoce nebo zeleniny (např. jahody, borůvky, špenát)
 • 1/2 šálku ledových kostek

Všechny ingredience smíchejte v mixéru dokud nedosáhnete požadované konzistence a vychutnejte si své posilující smoothie s kešu ořechy a banánem!

zeleninova

Ochutnejte chuť kešu!

V posledních letech získávají stále větší popularitu kešu oříšky. Tyto plody, pocházející z Brazílie, jsou zdrojem mnoha výživných látek a příjemně nasládlé chuti.

Výživové hodnoty kešu

Kešu oříšky jsou bohatým zdrojem zdravých mastných kyselin, bílkovin a minerálů. Obsahují vitamín B6, E, hořčík, zinek a mnoho dalších látek prospěšných pro lidský organismus.

Jak využít kešu v kuchyni

Kešu oříšky můžeme použít na mnoho způsobů – dát si je jako svačinu, přidat do salátů či smoothie, nebo použít při vaření různých pokrmů.

Pokud hledáte inspiraci, vyzkoušejte například kešu krém – smíchejte nasekané oříšky s medem a kokosovým mlékem a máte připravený skvělý dezert.

Kde koupit kešu oříšky

Kešu oříšky můžete zakoupit v mnoha prodejnách s bio potravinami, ale také v běžných supermarketech. Je však důležité vybírat kvalitní produkty, případně si je objednat u ověřených prodejců na internetu.

Pokud máte zájem o další informace o kešu oříšcích, navštivte prosím tuto stránku na Wikipedii.

orisky

Posilující smoothie s kešu ořechy a banánem:

 • Obsahuje mnoho vitamínů a minerálů
 • Posiluje imunitní systém
 • Pomáhá při detoxikaci těla
 • Podporuje zdravou kůži a vlasy
 • Dobré pro trávení
 • Inspirace pro zdravý a výživný nápoj

Kategorie – potraviny

[su_button url="https://vyzivahrou.cz/ketomix-sleva" background="#ef2d3d" size="10" icon="icon: info-circle"]TIP: Podívejte se na NEJOBLÍBENĚJŠÍ DIETU, s kterou v Česku zhubly tisíce lidí![/su_button]

Podobné příspěvky