Detoxikační nápoj PRODETOX

Detoxikační nápoj PRODETOX

Detoxikační nápoj PRODETOX se zaměřuje na to, co často zapomínáme. Naše tělo funguje jako dobře seřízený a namazaný stroj, neobejde se však bez pravidelné údržby, spočívající v odvádění odpadních a škodlivých látek. Ty se usazují v našich tkáních a především střevech, kde mohou způsobovat četné zdravotní problémy, mařit naše snahy o úspěšné hubnutí, podílet se na nepříjemné únavě apod.

Játra a ledviny si s nimi ne vždy poradí. Naši předci spoléhali na sílu přírody a každé jaro obohacovali svůj jídelníček o čerstvé výhonky bylin a trav, z nichž mnohé dnes neumíme ani pojmenovat. Detoxikační nápoj PRODETOX dokáže totéž, ale mnohem účinněji a pohodlněji. Pojďme si ho krátce představit.

Detoxikační nápoj PRODETOX
Detoxikační nápoj PRODETOX

PRODETOX – Co je to a k čemu slouží

Nežádoucí látky a odpadní produkty se ponejvíce ukládají v našich střevech. Může za to jejich délka a členitost – ty jsou velmi užitečné při procesu maximálního vstřebávání živin a dalších prospěšných látek. Bohužel stejné efektivně poslouží i k ukládání škodlivin. Ty posléze střevní stěnu zanášejí, brání jí v účinném pohybu a znemožňují průchod nezbytným složkám potravy dále do organismu.

Detoxikační nápoj PRODETOX využívá přirozených funkcí střev, ředí jejich obsah a napomáhá tak jeho bezproblémovému vyloučení. Působí detoxikačně na buňky jater, které rovněž zbavuje usazených škodlivin.

Věděli jste, že: každý člověk nosí v těle až 3 kg odpadních látek (u obézních osob je to až 10 kg)?!

PRODETOX – Zkušenosti uživatelů

Hodnocení uživatelů napříč internetem je převážně kladné. I když v prvních větách téměř vždy zmiňují překvapení plynoucí z častějšího nutkání na stolici, později si již jen pochvalují rychlý efekt v podobě mizejících bolestí břicha, plynatosti, zácpy a dalších zažívacích obtíží.

Nechybí ani zmínky o celkovém zlepšení zdravotního stavu, ustupující únavy a rychlejšího hubnutí. A zapomenout nesmíme ani na oblíbenou chuť čerstvých pomerančů, ukrytou v každém sáčku. A to je další z pochvalně kvitovaných prvků – jednoduché užívání 1x denně ve sklenici s vodou, díky němuž je celá směs pro naše tělo maximálně využitelná.

PRODETOX – Proč vyzkoušet

Ale máme pro vás i další argumenty. Detoxikační nápoj PRODETOX je čistě přírodní. Najdete v něm především velkou dávku vlákniny pocházející z jitrocele, pektin z jablek a guarovou gumu. Nechybí ani detoxikační látky, pročišťující bylinky a směs antioxidantů pro ochranu buněk. Tyto složky si navzájem báječně rozumí, omezují hlad a dodávají déletrvající pocit sytosti. Díky PRODETOXU už nebudete potřebovat nejrůznější malé svačinky v podobě sušenek nebo chipsů, takže očista vašeho těla bude ještě účinnější.

Věděli jste, že: Unikátní komplex 5v1 byl navržen tak, aby bylo působení jednotlivých komponentů ve vzájemné synergii, která maximalizuje jejich efekt?

PRODETOX – Cena / kvalita

Nebudeme vám lhát, cena za přípravek PRODETOX je poněkud vyšší. Za své peníze ale dostanete skutečně kvalitní produkt, který mohou užívat i děti nad šest let, což svědčí o jeho vysoké bezpečnosti a vyváženému složení. Režim užívání je doporučen takto:

  • Dospělý člověk užívá 1 sáček Prodetoxu denně.
  • Dětem ve věku 6-12 postačí poloviční dávka, starší děti již mohou mít režim určený pro dospělé.

Očistu těla můžete jednoduše urychlit tím, že doporučenou dávku zdvojnásobíte. Tzv. zrychlený režim se ale neobejde bez úpravy jídelníčku a celkového životního stylu. Nejste-li schopni si odepřít oblíbený bůček nebo zákusky z cukrárny, doporučujeme zakoupit raději rovnou dvě balení Prodetoxu, a ty užívat podle návodu.

Prodetox – naše zkušenosti: Sáčky s detoxikačních směsí jsou provedeny velmi kvalitně. Skvěle tak chrání svůj obsah a zaručují optimálním podmínky skladování. Při jejich otevírání se ale bez nůžek neobejdete.

PRODETOX – Plusy / mínusy

Někdy může být těžké, rozhodnout se správně. Proto vám přinášíme přehledně seřazené plusy a mínusy výrobku:

Detoxikační nápoj PRODETOX – Výhody

  • snadno se užívá
  • účinek nastupuje rychle
  • podporuje trávení
  • detoxikuje organismus
  • je vhodný pro děti i dospělé
  • příjemně chutná

Detoxikační nápoj PRODETOX – Nevýhody

  • sáčky se těžko otevírají
  • vyšší cena

Závěr

Prodetox je sice docela kvalitní produkt, vezmeme-li ale v úvahu kvalitu, účinek a také cenu, musím rozhodně raději doporučit přípravek BLENDEA, se kterou mám výbornou osobní zkušenost a kde rozhoidně nelituji nákupu.

Podobné příspěvky