|

Tipy pro zvýšení testosteronu

Tipy pro zvýšení testosteronuTipy pro zvýšení testosteronu

Tipy pro zvýšení testosteronu – Pokud jste muž a chcete být silný alfa samec, který není oplácaný tukem, překypuje silou, charismatem a sebevědomím, potřebujete k tomu dostatek testosteronu. V mládí máme testosteronu na rozdávání, ale od 30 roku se začíná jeho hladina pomalu snižovat až o 1 % až 2 % ročně. V roce 2007 jedna studie zjistila, že nízká hladina testosteronu zvyšuje riziko úmrtí z důvodu srdeční poruchy, rakoviny a i dalších jiných příčin. A co všechno testosteron v mužském těle ovlivňuje? Kromě zvýšení schopnosti budovat svalovou hmotu se jedná o lepší pálení podkožního tuku, silnější erekce (můžete také využít erekční kroužky nebo návleky), libido, sexuální výkonnost, vyšší motivace a zlepšení nálady.

 Následují 3 tipy jak testosteron přirozeně zvýšit.

  1. Tipy pro zvýšení testosteronu – Dodejte tělu ty správné vitamíny a minerály

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zvýšit produkci testosteronu, je dodat tělu nezbytné vitamíny a minerály, které podporují jeho tvorbu. Právě z toho důvodů byl vyvinut u nás v české republice jedinečný produkt PRIMULUS obsahující kombinaci vitamínů (D3, C, B6), minerálů (zinek, hořčík, selen) a extraktů z bylin (kotvičník zemní, pískavice řecké seno), který má díky unikátní kombinaci uvedených látek prokazatelný vliv na zvýšení Vašeho testosteronu. PRIMULUS je určen pro muže nad 30 let, které trápí příznaky andropauzy jako je únava, podrážděnost, málo energie a ztráta libida. Tento produkt je vyráběn v české republice, je laboratorně testován a užívá ho přes 1866 českých mužů.

 

  1. Tipy pro zvýšení testosteronu – Dopřejte si dlouhý a kvalitní spánek

Hladina testosteronu u mužů je nejvyšší ráno okolo 8 hodiny. S přibývajícím časem během dne postupně klesá a večer je většinou nižší než ráno. V noci pracuje Váš endokrinní systém na maximum a produkuje velké množství testosteronu. Tělo se tím připravuje na další den. A pokud spíte méně, je zde logicky málo času na produkci testosteronu. V jedné studii nedostatek spánku po dobu jednoho týdne (5 hodin za noc) dokázal snížit hladinu testosteronu u zdravých mužů o 15%. Další studie na 531 mužích potvrdila, že delší doba spánku je spjata s vyšší hladinou testosteronu. Dle výsledků dokáže hodina spánku navíc zvýšit hladinu testosteronu o 15 %. Snažte se tedy spát minimálně 7-8 hodin denně.

 

  1. Tipy pro zvýšení testosteronu – Upravte svůj jídelníček a začněte sportovat

Nejlepší druh pohybové aktivity pro zvýšení testosteronu je zvedání těžkých vah v posilovně, rychlé běhy na krátkou vzdálenost a dlouhá chůze (min. 10 000 kroků za den).  Co se týče stravy, pro optimální podporu testosteronu je potřeba se zaměřit na zdravé tuky – avokádo, vejce, olivový a kokosový olej, dále pak sacharidy ze škrobovité a kořenové zeleniny – brambory, batáty, řepa, mrkev atd. a kvalitní zdroj přírodních bílkovin, nejlépe z masa. Pokud není Vaše strava optimální, sáhněte po doplňku stravy PRIMULUS pro doplnění nezbytných minerálů a vitamínů, které nakopnou produkci Vašeho testosteronu.

[button size=“big“ style=“success“ text=“Můj TIP : Podívejte se zde na srovnání nejoblíbenějších přípravků na testosteron“ link=“http://xfit.cz/pripravky-na-zvyseni-hladiny-testosteronu-srovnani/“]

Tipy pro zvýšení testosteronu – Proč si vybrat právě Primulus?

 

Jedná se o pečlivě vybrané vitamíny, minerály a extrakty z bylin v jedinečném doplňku stravy vyvinutém speciálně pro muže. Primulus je určen pro aktivní muže dneška, kteří jdou s dobou a dbají o své zdraví. Všechny obsažené složky mají dle několika výzkumů pozitivní a hlavně prokazatelný vliv (nejen) na hladinu testosteronu u mužů a tím podporují vitalitu, energii a také imunitu každého muže. Primulus je vyráběn v České republice, splňuje ohlašovací povinnost na Ministerstvu zemědělství a je také laboratorně testován. Složení produktu je unikátní a nemá u nás konkurenci. V současné době poznalo sílu přírodního složení produktu Primulus více než 1866 spokojených zákazníků. Nejlevněji ho seženete přímo u distributora.

Podobné příspěvky