|

Skinny recenze – (ne)obyčejný protein s báječnou chutí a nádavkem i noční spalovač tuků

Skinny recenze. S hubnutím a s tím související úpravou hmotnosti všeobecně se pojí velké množství služeb a produktů. Jak se v nich vyznat? Jak určit, který protein je ten kvalitní a který není ničím víc, než jen ochucenou vodou? A jak je to s nejrůznějšími doplňky pro spalování tuků? Fungují, nebo jde o jen o „udičku na důvěřivce?“

My jsme se rozhodli vám na tyto otázky odpovědět a vyzkoušet jednu z nejznámějších značek na našem trhu určenou zejména pro ženy. Co všechno vám může vyvážený protein a Night Burner od Skinny přinést a kolik vás to bude stát?

skinny recenze

✅Proteiny jako skutečná lahůdka, nikoli jenom jako „něco na hlad“

Co se vám vybaví, když se řekne protein? Vanilkové mlíko bez chuti? Hrudkující směs, kterou vypijete jen s největším sebezapřením? Vodová záležitost, na které si určitě nepochutnáte, a v níž se o chuť starají jen samá umělá sladidla? A co kdybychom vám ukázali takový, v němž se o chuť kokosu stará skutečný kokos se vším všudy? Takový, který se i přes přírodní složení skvěle rozmíchává a doopravdy zasytí?

Přes ně takový je Skinny protein Coconut. A není sám. Koncept proteinů od značky Skinny je postaven na používání špičkových technologií a opravdu kvalitních vstupních surovinách. Motivace, uzpůsobení jídelníčku vašemu konkretnímu metabolismu a vše ostatní, co se obvykle stává základem úspěšných snah o zhubnutí, je už jenom na vás.

Ale když se to všechno přece jenom nedaří, pak mohou přijít na řadu i velmi šikovné výživové doplňky s přírodním základem (tzn. s přírodními extrakty), které pomohou nastartovat metabolismus nebo si poradí s hubnutím v „problematických částech dne.“ Ano, jako je například noc, během níž se sice nehýbeme, ale přesto bychom chtěli něco málo shodit, že ano.

Nemusíte se však bát, že vám je na stránkách Skinny budou nějak nutit apod. Jen vám představí všechny výhody a osvětlí, za jakých okolností fungují (opravdu se nemůžete večer „nacpat“a potom spoléhat na Night Burner), takže vše nakonec záleží jen a jen na vás.

Skinny recenze a zkušenosti

A co tomu všemu ještě chybí? Přece dokonalá chuť, díky níž se budete na svá „dietní“ jídla opravdu těšit. Takže pokud jste na první pohled zklamaní z toho, že Skinny nabízí jen několik málo základních příchutí, neměli byste. V případě koktejlů jde o :

 • Malina
 • Vanilla
 • Coconut
 • Cappuccino
 • Chocolate

A můžete si být jistí, že každá z nich je opravdu dokonale vyladěná. Vanilka je opravdu vanilková, při popíjení kapučína byste si mohli z fleku sednout do nějaké vyhlášené kavárny a kokos chutná přesně tak, jako když zrovna utrhnete ze stromu ořech. Prostě paráda. Nestalo se mi, že by se mi protein tzv. přepil. I když se přiznám, že jsem střídala tři.

Jídelníčky na míru jsou docela opruz, mnohem lepší je jít na to „jinak.“

A jak jsem se vlastně dostala ke Skinny? Tenhle rok je zkrátka nějaký divný. Pohybu není tolik, kolik bychom chtěli. Samozřejmě vlci samotáři si mohou pískat, ovšem co my, kteří se rádi hýbeme nejlépe s větší skupinou kamarádů a samotné nás to to zkrátka tak nějak „nebaví?“ Že budu mít problém jsem zjistila už na jaře, když jsem před prvním květnovým opalováním neoblékla loňské plavky.

Nenapadlo mě tedy nic lepšího, než se pustit do profi diety. Nebudu tady jmenovat firmu, ale prostě jsem si nechala udělat jídelníčky na míru. Jako jo, funguje to, ale mám pocit, že od té doby trávím v kuchyni až nějak podezřele moc času. Navíc to vypadalo ,že poradkyně měly zkušenosti spíš s jídly pro „kancelářské krysy“ a ne pro krysačku, která se po dni v kanclu vypraví ještě na běh podél řeky nebo do posilky (když je zrovna otevřená). Cvičení s plným žaludkem nic moc. Pak taky vlčí hlad, chutě – a v neposlední řadě taky okamžité nabírání kil zpět poté, co jsem s jídelníčkem skončila. Takže tolik k mé motivaci.

Tak jinak – nahradím jedno nebo dvě jídla denně (jak se mi bude chtít) pořádným proteinem. Nějakou zkušenost jsem měla, ale jen nerada piju věci „z donucení.“ Prostě proto, že vím, že bych je vypít měla a ne proto, že bych se na ně těšila. Takže moje pátrání po „proteinu s nejlepší chutí“ mě skrze recenze zavedlo právě ke Skinny.

✅Když potřebujete proteiny

Měla jsem se od čeho odpíchnout. Když se totiž registrujete do nějaké té výživové poradny, tak jako první následuje poměrně podrobná diagnostika, při níž je nutné především zodpovědět různé otázky o vašem zdravotním stavu a současném životním stylu. Nutné je také předložit i zapsaný jídelníček za poslední týden apod.

Co se týče mě, tak z dotazníku mi vyšlo, že co do typu mého metabolismu jde o druh spíše proteinový. Což ve zkratce znamená, že bych denně měla přijímat hodně bílkovin (cca 50%) a zbytek mého zdravého jídelníčku by měly tvořit sacharidy a tuky (opět zdravé). To na první pohled nevypadá špatně, jenže když si to rozebereme, tak je kolikrát docela složité vysokého poměru bílkovin dosáhnout. A ještě mi řekli, že nejproblematičtější tuk se mi ukládá na bocích a okolo vnitřních orgánů (tzv. viscerální tuk). Ano, to jsou ta místa, kde se nejhůř hubne. No, tak uvidíme.

Objednala jsem si Skinny protein Coconut s kousky kokosu a taky Night burner, což jsou kapsličky s rostlinnými výtažky, určené na noční spalování tuků. Obojí se dá pořídit v cenově výhodném balíčku a chuť proteinu si můžete zvolit, jak je vám libo. Ale ty kousky kokosu mě lákaly, tak proto jsem do toho šla.

Night burner skinny

✅Co vám o Skinny řekne obal

Pečlivě jsem před tím studovala všechny výživové údaje. Přece jen, nechci si do těla násilím cpát něco, co mi sice zaplácne žaludek, ale nijak jinak mi to neprospěje To ale v případě Skinny protein Coconut s kousky kokosu rozhodně nehrozí. Stačí se podívat na jeho složení:

✅Výživové údaje

Suroviny ve 100 g V jedné porci *
Energetická hodnota (kJ) 1 625 g 487 g
Energetická hodnota (kcal) 385 g 115 g
Tuky 6,3 g 1,9 g
– z toho nasycené mastné kyseliny 4,3 g 1,3 g
Sacharidy 5,4 g 1,6 g
– z toho cukry 5,4 g 1,6 g
Vláknina 2,6 g 0,8 g
Bílkoviny 75,2 g 22,5 g
Sůl 0,37 g 0,11 g

* 1 porce Skinny protein Coconut s kousky kokosu je přesně 30 gramů proteinu. Odměříte to snadno díky přiložené odměrce. Jinak jsou to asi tři zarovnané polévkové lžíce (to kdybyste si odměrku někde založili a pak se vám to nechtělo vážit, jako se to povedlo mě). Skinny doporučuje rozmíchat toto množství ve 250 ml tekutiny.

Kompletní složení: COCONUT protein: CFM Syrovátkový proteinový koncentrát 80%, kokos strouhaný, zahušťovadlo guarová guma, aroma kokos, aroma smetana, náhradní sladidlo sukraloza, protispékavá látka-SIPERNAT (oxid křemičitý E551).

✅Voňavý balíček od Skinny si každá žena i dívka rozhodně zamiluje

V úvodu jsem se zmiňovala, že na Skinny to zkrátka cílí na ženy. A umí to opravdu dobře. Stačí se podívat na obaly jejich produktů – ona černá zeštíhluje, a taky působí docela luxusně. Co si budeme vykládat, že ano. Ale to není nic proti tomu, jak působí samotný balíček.

Domů vám dorazí černá krabice s dekorativně vyvedenými oranžovými proužky. Uvnitř jsou pak pečlivě vyskládány produkty, a vše uzavírá černý hedvábný papír se Skinny samolepkou 🙂 Jako balíček o Vánocích – to se prostě nedá popsat jinak. A jako bonus to všechno nádherně voní. Jestli do toho stříkají nějaký parfém netuším, ale je to božské. A voní to dlouho. I teď, po více než měsíci, když tu krabici otevřu, tak je to cítit. Bylo mi líto ji vyhazovat, tak v ní teď skladuju svoje drobnůstky pro radost. Ale vás bude určitě zajímat víc to, co jsem našla v té krabici.

První dvě položky na seznamu nepřekvapí, objednala jsem si je:

 • Skinny protein Coconut
 • Night Burner pro noční spalování tuků

Ale to ani zdaleka nebylo všechno. Milujete dárečky? Tak tady si přijdete na své:

 • černá rouška s hvězdičkami 🎁
 • čtvereček čokolády (You last chocolate – super motivace) 🎁
 • osobní vzkazík 🎁
 • sleva na příští nákup 🎁
 • spousta hedvábných pytlíčků 🙂 🎁

Juj, to není jako obyčejná zásilka z e-shopu. Tady mám pocit, že jsem pro provozovatele Skinny něčím víc, než jen anonymní položkou. Koneckonců, vzkaz je psaný ručně a s mým křestním jménem 🙂 Jsou to takové blbosti, ale vážně hodně potěší. A o to víc mám chuť hned začít s testováním.

✅Skinny protein Coconut s kousky kokosu si zamilujete už na první ochutnání

Pro začátek jsem vsadila na nejjednodušší kalibr – 1 odměrku kokosového proteinu a jednu sklenici mléka (250 ml). To je také osvědčené DUO pro přípravu, které neurazí. Tak schválně – půjde Skinny protein Coconut s kousky kokosu rozmíchat jen vidličkou? Byla jsem mile překvapena, když se mi to asi po dvou minutách povedlo.

Chcete-li kratší přípravu, zvolte šejkr (asi 1 minuta) nebo to hoďte do smoothie makeru (15 vteřin a můžete pít). Smoothie maker má ještě jednu výhodu – udělá vám na povrchu takovou sladkou pěnu. Dá se vyjíst lžičkou jako dezert nebo použít třeba do kávy. Je tak hustá, že vám udělá pěkné bílé fousky a vůbec mi z celého koktejlu chutná nejvíc.

Ale pochutnáte si i na koktejlu samotném. Jsou tam opravdu kousky kokosu a chuť je lehce nasládlá – ale ne moc. Asi jako když si dám piňa coládu nebo tak něco. S mlékem je však celá kompozice o trochu sladší, s tím je třeba počítat.

Kokosový protein připravený k pití

Ještě „horší“ to může být, pokud použijete nějaké přírodní mléko – třeba z mandlí. Taková kombinace je hodně sladká už i na mě. Ale potěším i milovníky „low calories,“ protože Skinny protein Coconut s kousky kokosu je skvělý i „jen s vodou.“

Jako sladidlo je použitá sukraloza (cukralóza), která nezanechává žádný protivný chuťový ocásek (jako to umí třeba aspartam a jemu podobní). Jinak jde o syrovátku, která se celkově velmi dobře tráví a poskytuje organismu spoustu živin. Koneckonců, WHEY proteiny jsou ve fitness kruzích oblíbené a já už dokonale chápu proč.

✅Když chcete něco sladkého „jen tak na večer“

Skinny protein také slibuje, že si ho můžete dát večer – a to přesně ve chvíli, kdy si sednete k televizi a začne vás honit mlsná. Nevím, jak vy, ale já mám největší chuť na čokoládu nebo jiný hříšek právě večer. Ano, přesně v ten čas, kdy vím, že bych už neměla, protože si tím spolehlivě zablokuju působení růstového hormonu – a tím i hubnutí. Nejde jen o to večer „nepřibrat.“ Jde taky o to spát tak, abychom zhubli. Takže jen dostatečný počet hodin spánku nestačí, jak se vám snaží namluvit v nejrůznějších hubnoucích programech. Důležité je i to, co děláme a především jíme předtím. Sacharidy si zkrátka s noční redukcí tuků příliš nerozumí. Tečka.

Skinny protein Coconut s kousky kokosu však v sobě prakticky žádné nemá. 1,6 gramu na porci? To dobře fungující organismus ani nepozná, to i v běžné zelenině jich najdeme více. Přesto se však díky své nasládlé a velmi dobré chuti dokáže postavit do pozice „výživného dezertu“, který si prostě dáte jen proto, že na něj máte chuť (a jen tak mimochodem u toho taky povečeříte). Jen jedno omezení má – neměl by se pít později než dvě hodiny před spaním. A samozřejmě si ho můžete dopřát kdykoli během dne – třeba i po cvičení (dodá energii a poskytne výživu nutnou pro budování svalů) nebo jenom tak na svačinu, když nestíháte.

Měli byste vědět: Skinny protein vám může denně nahradit 1-2 porce jídla. Nejlépe funguje jako svačinky nebo jako poslední večerní jídlo.

✅Proteinové kuličky s kokosem nejen na Vánoce

Ráda experimentuju, takže jsem zkusila kokosový protein od Skinny použít také do pečení, resp. při přípravě kokosových kuliček. Vlastně jsou nepečené, takže v úvodu tak trochu kecám. Ale to nevadí. Důležité je, že jsou hotové rychle a chutnají moc dobře. V zásadě jsem si upravila recept na kokosové kuličky z pudinku, ale s proteinem jsou tedy rozhodně lepší.

A co je potřeba?

 • cca 120 gramů kokosového proteinu
 • 50-60 gramů erythriolu nebo jiného oblíbeného sladidla
 • 50 gramů másla
 • podle chuti rum, kokos a případně kakao

A jak na to? Máslo necháme povolit. Poté ho smícháme s jemně namletým sladidlem a proteinem. Až hmotu vypracujeme, zakápneme ji podle chuti rumem. Vyzkoušíme, zda se z ní dají dělat kuličky. Je-li řídká, přisypeme protein, do tuhé naopak kápneme rum nebo přidáme kousek másla.

V ruce tvoříme malé kuličky, které obalujeme v kokosu. Necháme vychladit a servírujeme. Podle chuti je pak možné do směsi přidat i kakao a kuličky vyválet třeba v mletých ořeších. Fantazii se meze nekladou 🙂

Kokosové kuličky v několika verzích

🗯️Skinny protein Coconut s kousky kokosu – recenze

A ještě si nemůžu nechat ujít příležitost a napsat vám tu další názory od uživatelek, tentokrát přímo z webu Skinny. Občas se totiž právě na takových místech dají najít docela zajímavé tipy na všechno možné 🙂

Děkuji za protein. Krásně se rozpouští i v jogurtu a s přidaným ovocem je to přímo bomba k snídani. 100% objednám i jinou příchuť, kterou u Vás nabízíte.

Magdaléna

Hmm, takže protein se dá zamíchat třeba i do jogurtu. To mě nenapadlo. Ve smoothie (zejména banánovém) je super, ale v jogurtu? Vlastně proč ne.

Protein ma prijemnou chuť Více mi chutná v kombinaci s mlekem nez vodou, ale to zalezi na kazdem. Když nemam chuť na klasické jidlo, dam si protein a je vyreseno.

Erika

Přesně tak. Skinny si můžete vzít s sebou i jako rychlé jídlo. Stačí přesypat porci do lahvičky a podle potřeby promíchat s vodou. Je to lepší, než nejrůznější nezdravé rychlovky z bister a rychlého občerstvení.

Doporucuji ochutnat kokosovy protein, je to parada. Kladne hodnotim i slozeni, resp slazeni sukralozou. Dekuji moc a doporucuji.

Andrea

Jak jsem říkala, žádný nepříjemný chuťový ocásek. Prostě bomba.

Celé to přišlo zabalené jako dárek 🙂 Těšila jsem se už jen na to rozbalování 🙂 Protein je vynikající, nemám ráda proteiny ze kterých je cítit ta hnusná chemická chuť, tenhle je super!!!

Martina

Tak, tak. To balení je prostě boží 🙂

✅Použití spalovače tuků má svá pravidla, aneb jak jsem hubla s Night Burner od Skinny

Ale proteinem samozřejmě můj Skinny balíček nekončí. Ještě tu máme ten noční spalovač. Asi bude nejlepší, když vám jako první představím ingredience, díky nimž je unikátní. Asi vás nepřekvapí fakt, že některé látky zahřívají a urychlují spalování. Koneckonců, říká se to třeba o chilli papričkách – rozproudí krev a pár dalších věcí, takže naše tělo se pak musí pořádně otáčet, aby ten nový energetický výdej pokrylo. Bohužel bychom denně museli sníst třeba rovnou lžičku chilli (a mnohdy ne jen jednu), abychom takového efektu dosáhli. Asi nemusím říkat, co by to nejspíš po nějaké době udělalo s naším zažíváním. Navíc já třeba pálivé věci vůbec nemusím.

V Night Burner od Skinny sice spoustu těchhle pálivých věcí najdete, ovšem všechny mají podobu extraktu. Jsou navíc pěkně schované v tobolce, takže vám v zažívání určitě žádnou paseku nenadělají. Mně po nich tedy nebylo vůbec nic – ani pocit těžšího žaludku jsem neměla.

Recenze od jiných uživatelek občas mluví trochu jinak, ale zpravidla si stačilo na Night Burner od Skinny jen zvyknout. Takže místo dvou tobolek se pár dní prostě užívala jen jedna a bylo to. Pak už bylo všechno v pořádku.

Night Burner – noční spalovač od Skinny

✅Co vlastně Night Burner od Skinny obsahuje

 • skořice (240 mg v jedné kapsli)
 • kurkuma (240 mg v jedné kapsli)
 • extrakt z kajenského pepře ((240 mg v jedné kapsli)
 • HCA neboli Garcinia kambodžská (240 mg v jedné kapsli)
 • extrakt z kořene zázvoru (20 mg v jedné kapsli)
 • extrakt z černého pepře (90% piperin) (10 mg v jedné kapsli)
 • synephrine (10 mg v jedné kapsli)
 • chrome picolinate (100% RHP) (40 mcg v jedné kapsli)

* A samozřejmě nesmí chybět ani nějaké ty pomocné plnící látky. V případě spalovače tuků Night Burner od Skinny jde o stearát hořečnatý a oxid křemičitý.

Kompletní složení Night Burneru od Skinny: Skořice, kurkuma, HCA (Garcinia kambodžská), extrakt kajenský pepř (0,5% Capsaicin), želatinová kapsle oranžová (struktura: želatina, barvivo: červený oxid železitý, kalidla:oxid titaničitý), extrakt z kořene zázvoru, extrakt černý pepř (90% piperidin), synephrine (95 %), chrom picolinate, pomocné plnící látky: oxid křemičitý, stearát hořečnatý.

🌿Skořice – prohřívá a zrychluje metabolismus

Jde o extrakt z kůry ze skořicovníku. Nejenom, že toto koření krásně voní, ale umí také účinně štěpit tuky, podporovat trávení a zrychlovat celkově trávicí soustavu. Což je přesně to, co během nočního spalování tuků potřebujeme. A skořice působí taky trochu dezinfekčně a antibioticky a pomáhá regulovat krevní tlak.

🌿Kurkuma – skvělý pomocník pro žádoucí křivky

Nejde jenom o žluté barvivo do kari nebo součást „golden milk.“ Umí toho mnohem víc. Tenhle indický šafrán také urychluje trávení a stimuluje zažívání. Díky tomu pomáhá naší postavě s tvarováním těch žádoucích křivek

🌿Extrakt z kajenského pepře pro spalování tuků

A tady máme naše staré známé chilli papričky 🙂 Protože ničím jiným extrakt z kajenského pepře samozřejmě není. Dokáže zvýšit produkci žaludečních šťáv, podporuje trávení a samozřejmě také skvěle zrychluje metabolismus. Nesmí tu tak určitě chybět.

🌿HCA neboli Garcinia kambodžská – pozitivně ovlivňuje metabolismus cukrů a tuků v organismu

Je to taková trochu fitness novinka, o to více ceněná. Umí totiž navodit pocit sytosti a ovlivňuje i to, jak náš organismus pracuje s tuky a cukry. Samozřejmě tedy pomáhá z hubnutím. A když už jsme u toho metabolismu – díky ní také naše tělo lépe promění sacharidy na žádoucí glykogen, který naše svaly používají jako skvělou zásobárnu energie. A to se rozhodně počítá.

🌿Extrakt z kořene zázvoru – další prohřívací prvek

Samozřejmě, ani zázvor v našem výčtu nesmí chybět. Pyšní se mimo jiné antibakteriálními a protizánětlivými účinky, ale také stimuluje trávení. Což je opět to, co v nočním spalovači tuků jakým Night Burner od Skinny je jednoznačně potřebujeme

Moje poslední čokoládka 🙂

🌿Extrakt z černého pepře – podpora snižování hmotnosti

Černý pepř asi moc dlouho přestavovat také nemusím. Skvěle prohřívá, stimuluje trávení a tak vůbec 🙂

🌿Synephrine – přirozený pomocník pro snižování hmotnosti

Nejde o žádnou umělou chemii, ale o látku, kterou v sobě zcela běžně obsahují některé rostliny. Pomáhá se snižováním hmotnosti.

🌿Chrome picolinate – další prvek, který nesmí i chybět

Říká se mu také chrom pikolinát a prostě vám se spalováním přebytečných tuků taky skvěle pomůže. A co je také důležité, skvěle se doplňuje se všemi ostatními složkami ve spalovači.

✅Když se v noci tuk spaluje úplně sám…

Jak jsem psala už někde výš, úplně zadarmo to není. Nějaká ta pravidla to dodržovat chce. Takže pokud se chcete před spaním nacpat kýblem zmrzliny a potom si „užít“ benefity v podobě spalovače tuků, neuspějete. Bohužel. Ale s nějakými režimovými opatřeními (nejíst večer sacharidy a nekonzumovat poslední jídlo později než dvě hodiny před spaním) se určitě na úspěch můžete těšit.

Mě konkrétně zbavil Night Burner od Skinny za 30 dní 1,8 kilogramu tuku. A to jsem se nějak moc nesnažila. Nezměnilo se nic, jen jsem svůj obyčejný protein vyměnila za ten od Skinny a začala si každý večer dávat dvě tobolky spalovače.

Přestala jsem nabírat zpátky shozená kila po předchozí dietě od výživové poradkyně (což se prostě u přesně sestavených jídelníčků stává) a jako bonus jsem ještě něco zhubla. Ale pojedu dál, takže určitě dám ještě vědět, jak to pokračovalo. Ale stejně. 1,8 kilo za měsíc, jen tak, bez ničeho, když běhat chodím dvakrát do týdne a tak úplně se nehlídám ani se svým oblíbeným fastfoodem (protože ve čtvrtek po dlooouhých firemních poradách to zkrátka něco nakopávajícího chce)? Za mě super výsledek.

Skinny kokosový protein ještě v pytlíčku s odměrkou

🗯️Night Burner od Skinny – recenze

A ještě si nedopustím pár recenzí od dalších uživatelek. Zatím jsem našla jen od žen, i když už i pánové se začínají zajímat o ty dobré koktejly, co si každý den nosím do práce. Takže kdo ví, možná tu brzy přibude i recenze od nějakého toho „pána tvorstva.“

Úžasný a já skinny děkuji. Mám postavu jako za mlada. je pravda, bez cvičení by to nešlo, ale opravdu nakopne, pomůže, přírodní energie! Takže bez debat je to topka. Děkuji

Hanina

Tak jasně. Typičtí gaučáci si tu tak úplně nepřijdou na své. Ale pokud jsi rozhodnutá se sebou trochu něco udělat, pak ti Skinny určitě pomůže.

Fat burner společně s karitinem mi vyhovuje, používám 2 měsíc a jsou výrazné změny, a to i když necvičím, někdy to nestíhám a stále se cítím dobře! doporučuji a chválím rychlost doručení.

Jana K

A tak, fungovat to může i ve chvíli, kdy na cvičení nemáte čas. Takže zbývá jen vychytat ten jídelníček.

Tyhle spalovače objednávám pravidelně, jsou účinný! a nejvíc mě baví to vaše balení, z toho jsem úplně vedle, že vám to musím napsat :)) Děkuji

Kamila Notovná

Jj, to balení mě nikdy nepřestane překvapovat 🙂 A když navíc vím, že nejde jenom navoněnou bídu, ale o skutečný bonus ke kvalitním produktům…

✅Skinny Heureka

Skvělě je skinny hodnocen také na heurece.

✅Skinny závěrečné hodnocení

A co tedy napsat na konec? Já jsem byla se Skinny absolutně spokojená 🙂 Ale pokud to chcete pěkně přehledně, tak vám to napíšu takhle:

Výhody

 • přírodní složení ➕
 • použití kvalitních ingrediencí ➕
 • vyvážené složení z předem prověřených surovin ➕
 • výhodné balíčky ➕
 • měřitelné výsledky ➕
 • proteiny se velmi dobře rozmíchávají a chutnají opravdu dobře ➕
 • spalovač tuků nabídne skutečně účinné složení ➕

Nevýhody

 • pro někoho možná malý výběr příchutí
 • vyšší cena (byť plně srovnatelná s obdobně kvalitními produkty).

 

Takže za mně Skinny bez problém snese srovnání s dalšími fitness značkami. Asi jsem nezmínila, že jde o ryze české výrobce, což je paráda. A o své zákazníky (teda zatím hlavně zákaznice) se opravdu starají. Mám tak dojem, že jsem své peníze vydala za něco skutečně kvalitního a hodnotného, co mi navíc skvěle chutná a pomůže dosáhnout vysněné postavy. Takže pokud pátráte po něčem zdravém, se skvělou chutí a pro zdraví, tak na Skinny si určitě vyberete 🙂

Podobné příspěvky