potraviny s vysokým obsahem bílkovin

Kettlebell Snatch – 1 z nejlepších cvičení na břišní tuk dnes!

Pokud to se snižováním břišního tuku myslíte opravdu vážně, pak se musíte zapojit do cvičení, které výrazně zvýší vaši úroveň vnímané námahy, spálí spoustu kalorií a pomůže vám vybudovat svalovou hmotu. Způsob, jak toho dosáhnout, je ujistit se, že vaše cvičení jsou skutečným hybridem kardia a síly. To je důvod, proč vám chci představit nadzemní kettlebell snatch.

Nejlepší cvičení pro břišní tuk!

Vidíte, že jediná věc, která skutečně zbaví váš žaludek, jsou velké pohyby jádra, které zahrnují značnou úroveň velké námahy hlavních svalů. To je pravda s lidským tělem, protože to nutí váš nervový systém, aby začal fungovat, aby zvládl a vydržel mimo fyzický stres. To je důvod, proč je kettlebell snatch nad hlavou tak výkonným velkým zdvihem jádra, abyste rychle ztratili břišní tuk.

Vidíte, že snatch lift byl často označován jako car ze všech zdvihů s kettlebellem a v podstatě to znamená, že musíte vytáhnout zvon z mezi nohama z houpavého pohybu do uzamčené pozice těsně nad hlavou. Tento jediný zdvih zapojí vaše boky, břišní svaly, záda, ramena, hýžďové svaly a hamstringy v jednom pohybu. Zavedením tohoto jediného zdvihu do vašeho tréninku můžete rychle ztratit tyto milostné rukojeti.

K vytažení tohoto zdvihu budete potřebovat k dispozici jeden kettlebell se středním odporem. Začněte zvedání tím, že provedete švih jednou rukou, abyste zvedli zvon z mezi nohama až do polohy „vysokého tahu“ se zavěšeným těsně vedle vaší hlavy. Abyste dostali zvon na toto místo, budete chtít zapojit kyčle a kolena do hladkého a silného aktu flexe a okamžité extenze, abyste získali hybnost. Jakmile se zvonek dostane do této polohy s vysokým tahem, pak se ujistěte, že jste svisle udeřili dlaní směrem k obloze, abyste to dokončili. Jakmile dokončíte pouze několik opakování tohoto super intenzivního, ale hladkého zdvihu, uvidíte, jaká námaha to může být. Pokud jste chtěli odstranit tvrdohlavý břišní tuk, pak jste právě našli odpověď, příteli.

Fitness začíná chytrým tréninkem a trénink s kettlebellem je trénink chytrého člověka. Udělejte si čas a zjistěte více tím, že si zdarma projdete více mých článků na toto téma. Pamatujte, že tvrdě trénovat může každý, ale jen ti nejlepší trénují chytře!

[su_button url="https://vyzivahrou.cz/ketomix-sleva" background="#ef2d3d" size="10" icon="icon: info-circle"]TIP: Podívejte se na NEJOBLÍBENĚJŠÍ DIETU, s kterou v Česku zhubly tisíce lidí![/su_button]

Podobné příspěvky