Jak snížit břišní tuk po těhotenství

Cvičení na snížení břišního tuku pro ženy doma: Jednoduché tipy, jak se vysekat

Ženy představují různé tvary těla s genetickými rozdíly mezi každou ženou ve výšce, délce a šířce. Břišní tuk však lze kontrolovat, abyste dosáhli lepšího zdraví a sebevědomí. Například, pokud budete používat správnou stravu a cvičení, zajistí, že velikost vašeho pasu zůstane zachována. Cvičení na snížení břišního tuku pro ženy je jedním z nejlepších řešení pro tvarování pasu.

Pravda o břišním tuku

Existuje mnoho typů plánů na hubnutí pro ženy, ale ne všechny jsou stejné. Ženy proto musí pečlivě identifikovat skutečně zdravé způsoby, jak udržet své bříško upravené. Nejprve se snažte zhubnout jedno nebo dvě kila týdně. Za druhé, použijte kombinaci zdravé stravy a základních cvičení, abyste dosáhli svých cílů v oblasti hubnutí. Vaše cesta k hubnutí je proces, proto postupujte postupně, zůstaňte konzistentní a představte si svůj konečný cíl.

Jednou z překážek, které brání hubnutí, je nepochopení našeho těla. Často se díváme dolů na vybouleninu kolem našeho pasu a neuvědomujeme si její základní účel, problematické problémy nebo jak ji ovládat. Mnoho žen proto nechápe, jak zmenšit velikost žaludku.

Pravdou je, že tuk na břiše nejenže zvětšuje pas, ale také vytváří zdravotní rizika. Existují dvě různé klasifikace žaludečního tuku: viscerální a subkutánní. Viscerální tuk může způsobit škodlivé stavy, jako je cukrovka a srdeční choroby. Podkožní tuk představuje kyprou hmotu, která se tvoří v pase. Tento typ tuku představuje menší zdravotní riziko než viscerální, ale hůře se odstraňuje.

Výhody kardiovaskulárního cvičení

Cvičení na snížení břišního tuku pro ženy doma by mělo zahrnovat více částí těla než vaše abs. Místo kliků nebo leh-sedů se aktivněji zapojte do kardio cvičení celého těla. Například kardio cvičení, které si vyberete, musí mít vysokou intenzitu a zvedat vám puls. Také je pravděpodobné, že budete efektivněji spalovat břišní tuk prováděním kardia ve střídavých intervalech vysoké a nízké intenzity aktivity. Příkladem kardio cvičení je například pěkné plavání, běh, jogging, sada skákacích zvedáků nebo jízda na kole. Studie ukazují, že pokud budete při výkonu střídat vysoké přívaly energie a mírné tempo a opakovat, spalování tuků je efektivnější.

Výhody silového tréninku

Zatímco kardio je jedním z důležitých cvičení pro spalování tuků a kalorií, silový trénink pomůže při spalování tuků. Kombinované, kardio a silové tréninky poskytují vynikající řešení pro spalování břišního tuku. Vaše svaly spalují kalorie, i když jste v klidu po silovém tréninku. V důsledku toho budete efektivněji spalovat tuk prováděním silových i kardio cvičení.

Výhody cvičení břicha

Přestože jsou tréninky celého těla účinné, nezavrhujte tréninky břicha. Stačí začlenit cvičení břicha do kardiovaskulárního a silového tréninku. Jedním dobrým místem, kde začít, je jednoduché cvičení známé jako prkna. Překvapivě toto cvičení posiluje vaše jádro a tónuje vaše břišní svaly, když zůstáváte v jedné pozici. Chcete-li provést plank, umístěte se do pozice push-up na podlaze s tělem v přímém úhlu. Postavte se do této polohy s rovnými pažemi a pevným břichem, podpírejte svou váhu. Vydržte v pozici asi 1 minutu, dokud neucítíte napětí v jádru.

Závěr

Závěrem lze říci, že byste měli provádět zhruba 4 hodiny kardiovaskulárního cvičení týdně. Většinu této činnosti lze strávit prováděním mírného tempa. Zbývající čas byste pak měli věnovat cvičení ve vysokém tempu v intervalech. Provádějte vysoce energetická opakování, která trvají jen několik minut, a poté stejnou dobu odpočívejte. Opakujte tento postup pro intervalový trénink na spalování tuků, který vám stáhne pas.

[su_button url="https://vyzivahrou.cz/ketomix-sleva" background="#ef2d3d" size="10" icon="icon: info-circle"]TIP: Podívejte se na NEJOBLÍBENĚJŠÍ DIETU, s kterou v Česku zhubly tisíce lidí![/su_button]

Podobné příspěvky