Seznámení s Dr. Danielem Masellim – Pravda o hubnutí

Dr. Daniel Maselli je vysoce vyškolený gastroenterolog, který strávil více než 11 let školením na některých z předních lékařských institucí po celé zemi – včetně Princetonské univerzity, lékařské fakulty UMass Chan, univerzitní nemocnice Duke, kliniky Mayo a lékařské fakulty Vanderbilt University. Centrum. Je také certifikován v oboru vnitřního lékařství a v současné době studuje, aby získal certifikaci v oboru lékařství obezity.

Během svého lékařského výcviku i mimo něj Dr. Maselli spolupracoval s předními odborníky v oblasti gastroenterologie na výzkumu obezity a léčby, léků a postupů, které mohou s touto nemocí bojovat. Svůj profesní život zasvětil pomoci pacientům najít bezpečné, účinné a nechirurgické způsoby, jak zhubnout a dosáhnout zdravějšího životního stylu.

Jeho práce byly publikovány v mnoha prestižních lékařských publikacích, včetně The Lancet, Gastroenterologie, Klinická gastroenterologie a hepatologie, Gastrointestinální endoskopie, Chirurgie obezity, Chirurgie obezity a příbuzných chorob, a Clinical Journal of Gastroenterology.

V True You Weight Loss Dr. Maselli provádí komplexní endobariatrické procedury hubnutí, podporuje své pacienty po celou dobu jejich cesty a slouží jako přidružený ředitel výzkumu ordinace, kde svou vášeň pro výzkum vkládá do hledání odpovědí na relevantní otázky o tom, jak dokáže pochopit, upravit a zlepšit terapie na podporu pacientů v boji proti obezitě.

Odbornost a školení Dr. Maselliho v kombinaci s jeho prostým a přístupným chováním u lůžka je to, co na něm pacienti milují nejvíce. Zde se s tímto osobním dotazem a odpovědí seznámíme s Dr. Masellim trochu lépe.

Otázka: Řekněte nám něco o sobě.

A: Vyrostl jsem kousek od Bostonu, MA, chodil jsem na střední školu v New Hampshire a lékařskou školu ve Worcesteru, MA – takže se v jádru považuji za Novoanglčana. Ale moje žena (lékařka na paliativní péči) a já jsme žili v Severní Karolíně, Minnesotě a Tennessee kvůli lékařskému výcviku a milovali jsme všude, kde jsme byli. Jsme opravdu nadšení, že jsme tady na jihu s naším synem Milesem (2 roky) a že můžeme Georgii zavolat domů.

Otázka: Jak vás zaujala endobariatrie?

A: Když jsem začínal se stáží v oblasti gastroenterologie, myslel jsem si, že budu hepatolog (specialista na játra), protože se zajímám o nealkoholické ztučnění jater (NAFLD), což je stav, kdy dochází k nadměrnému ukládání tuku v játrech, což vede k játrům. dysfunkce. Léčba NAFLD je zaměřena na úbytek hmotnosti – velká výzva pro pacienty s onemocněním jater nebo bez něj. Jeden z lékařů v mém stipendijním programu byl průkopníkem v endobariatrii, a tak jsem s ním začal dělat výzkum. Odtud mě to chytlo. Bylo úžasné vidět, jak může hubnutí z nechirurgických endoskopických postupů pacientům pomoci nejen zhubnout, ale také vyléčit jejich cukrovku, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol a ztučnění jater.

Co je pro vás na endobariatrii nejlepší?

A: Příběhy úspěšných pacientů. Cílem mé práce není přimět pacienty, aby shodili určité procento své hmotnosti – je to pomoci jim, aby byli schopni dělat věci, které chtějí, když zhubnou. Jistě, vědec ve mně rád sleduje kila dolů, snížení indexu tělesné hmotnosti nebo zlepšení v laboratořích cholesterolu, ale lékař ve mně chce slyšet, jak vám toto hubnutí pomáhá honit se za svými vnoučaty, abyste se cítili sebevědoměji. vejdete se do starého oblečení, sundáte si léky na cukrovku nebo v noci lépe spíte bez refluxu kyseliny nebo spánkové apnoe.

Otázka: Proč jste se rozhodl pracovat ve společnosti True You Weight Loss?

A: Vloni jsem vedl pohovory přes mapu na pracovní místa ve velkých akademických centrech i komunitních praxích, ale na většině míst endobariatrie buď nepřicházela v úvahu, nebo v nejlepším případě mohla být jen malou částí mé celkové praxe. Pak jsem narazil na True You Hubnutí. Skupina a její vedení byli zapálení a zaměřili se na nechirurgické procedury na hubnutí a léky proti obezitě. Kromě velkého objemu a vysoce kvalitní péče o pacienty si vize True You Weight Loss vážila také provádění robustního klinického výzkumu, který se vydal na trajektorii být lídrem v pokroku v oblasti endobariatrie. Chtěl jsem být součástí této trajektorie a pomoci vybudovat inovativní, svižnou a daty řízenou organizaci, která by mohla mít obrovský dopad na životy 42 % dospělé populace postižené obezitou ve Spojených státech.

Otázka: Co se vám líbilo na cvičení True You Hubnutí v Atlantě?

A: Skupina v Atlantě je absolutně nejlepší! Členové našeho týmu v oblasti anestezie, ošetřovatelství, podpory endoskopie a správy ordinace z něj dělají skvělé místo pro péči o pacienty – ve skutečnosti se nás mnoho pacientů a jejich rodinných příslušníků ptalo, jak můžeme být v práci tak šťastní. Je to proto, že to, co děláme, milujeme a všichni si navzájem pomáhají dělat to nejlepší, co je v našich silách, abychom se o pacienty postarali.

O: Čeho chcete dosáhnout v příštích pěti letech?

A: Působení jako vychovatelka je jedním z mých oblíbených aspektů medicíny, takže z profesionálního hlediska doufám, že pomůžu vytvořit vzdělávací osnovy pro gastroenterology se zájmem o studium endobariatrie. Z osobního hlediska doufám, že se vrátím do role studenta a začnu znovu chodit na hodiny klavíru a banja – a začnu hrát hudbu se svým synem Milesem, pokud bude mít zájem![su_button url="https://vyzivahrou.cz/ketomix-sleva" background="#ef2d3d" size="10" icon="icon: info-circle"]TIP: Podívejte se na NEJOBLÍBENĚJŠÍ DIETU, s kterou v Česku zhubly tisíce lidí![/su_button]
Source link

Podobné příspěvky