Jak zhubnout rychle

Jak zhubnout rychle

TOP DIETA V AKCI !

 

Každá z žen chce být krásná a štíhlá. Když se ale jedná o nějaké společenské události, jako je například ples, nebo svatba, toto pravidlo platí dvojnásob. V tuto chvíli přicházejí na řadu drastické diety a hladovky. Přes nesnesitelnou bolest žaludku, nevolnost, únavu a podrážděnost se mnohdy podaří nějké to kilo shodit, ale za jakou cenu? Rizika drastických diet jsou veliká. Začíná to u jo-jo efektu a končí u vážných zdravotních komplikací. Proto doporučujeme dosáhnout vysněné váhy s předstihem, ať jste krásná nejen na jedné společenské události, ale už napořád.

Jak zažít?

Základem stravy by měl být pitný režim. Bude nutné jej zvýšit na 2,5 – 3 litry čisté vody.  Na několik dní můžete využít rychlou dietu, kdy omezíte sůl ve stravě. Tím, že omezíte nebo vyloučíte solení a potraviny, které sůl obsahují, tělo se zbaví přebytečné vody a otoků. Pokud budete dostatečně pít, budete rychleji odplavovat škodliviny z těla, tím se pročistí. To je základem pro to, jak zhubnout rychle. Pokud chcete navíc i váhu udržet, tak aby se Vám nevrátila, doporučujeme vyhledat pomoc odborníka.

Jíst nebo nejíst?

Rozhodně jezte. Hladovkou cíle nedosáhnete, lepší bude jíst pětkrát denně, ale méně. Omezte stravu na 5000 kJ za den. Příjem potravy je třeba rozložit rovnoměrně. Začněte snídaní. Dejte si něco lehkého, ale výživného. Použít můžete třeba rýži nebo jáhly ochucené ovocem.

Další v řadě bude dopolední svačina– postačí kousek ovoce, výborný je například ananas, jahody nebo borůvky. Toto ovoce je málo kalorické, zato působí detoxikačně (čistí organismus).

Oběd volte lehký – rýži, jáhly, pohanku apod. Přílohu doplňte bílkovinou. K dostání je šmakoun nebo tofu, použít můžete i rybu nebo libové maso.

Odpolední svačina by měla být opět lehčí. Využijte zeleninu doplněnou trochou bílkoviny – třeba polotučným tvarohem.

K večeři si dejte zeleninový salát s vajíčkem na měkko, rybou nebo šmakounem.

Pijte čistou neperlivou vodu nebo bylinné čistící čaje.

Čemu se vyhnout?

Pokud potřebujete zhubnout rychle, naprosté tabu pro Vás je smažené jídlo, omáčky, knedlíky, těstoviny, pečivo. Vyhněte se také všem uzeninám, tučnému masu, polotovarům, sýrům, mléku, alkoholu, kávě a sladkostem. Nejezte solené oříšky ani ořechy v polevách. Nekonzumujte slazené sušené ovoce. Vyřaďte slazené nápoje, džusy, šťávy a černý čaj.

Co potom?

Povedlo se Vám pár kilo shodit? Pamatujte, že jakmile se vrátíte ke starému jídelníčku, opět naberete. Pravděpodobně i o nějaká kila navíc. Nyní bude nutné pomalu navyšovat příjem energie a stravovat se vyváženě, aby tělu nic nechybělo ani nepřebývalo. Pomoci Vám v tom může výživový poradce.

hubnutí

Jak zhubnout rychle

 

1. Jak mohu zhubnout rychle a efektivně?

doporučuje kombinaci zdravé stravy a pravidelné fyzické aktivity. Navštivte naše stránky a najdete zde informace o účinných dietách a cvičeních, které vám pomohou dosáhnout cíle rychle a bezpečně.

2. Jaké potraviny bych měl/a zahrnout do své stravy při hubnutí?

Ve stravě pro hubnutí by měly být zastoupeny ovoce, zelenina, celozrnné produkty, libové maso a ryby. Je také důležité dostatečně pít vodu. Vyhněte se přílišnému konzumu sladkostí, mastných jídel a alkoholu.

3. Jaké cvičení je nejúčinnější pro hubnutí?

Ačkoli každý člověk může mít své preference, cardio cvičení jako běhání, jízda na kole nebo plavání jsou obecně velmi účinné při spalování kalorií a tedy při hubnutí. Je také vhodné kombinovat cardio s posilovacími cviky pro lepší výsledky.

 

TOP DIETA V AKCI !

Závěr

– Každá žena chce být krásná a štíhlá
– Drastické diety a hladovky mají rizika
– Doporučuje se dosáhnout vysněné váhy předem
– Základem stravy je pitný režim a omezení soli
– Doporučuje se jíst pětkrát denně, ale méně
– Vyhýbat se smaženému jídlu, omáčkám, pečivu a alkoholu

TOP DIETA V AKCI !

Podívejte se, jak fungují diety.

Díky, že jste dočetli až sem. Doufám, že se článek aspoň trošku líbil a přečtete si i některé další články na našem webu.

Kategorie – hubnutí

Podobné příspěvky