Škodí vám sodovka? a Výhody sodovky?

Škodí vám sodovka? Soda je sycená voda, která může být dokonalou alternativou sladkých nealkoholických nápojů. Lékaři však vždy kladou některé otázky týkající se klubové sody. Ujistím se, že vyjasním všechny vaše pochybnosti o tom.

Sycená voda je spojena s plynem oxidem uhličitým, který se většinou používá v mnoha klubových nápojích. Tento nápoj vytváří bublinky, které jsou také známé jako perlivá voda. Pokud tedy chodíte do klubu a objednáte si tento nápoj, uvidíte bublinky, což je většinou perlivá voda.

Sycená voda má většinou slanou chuť, protože díky ní je voda méně hořká. Jsem si jistý, že jste vyzkoušeli Perrier a San Pellegrini, tyto dva nápoje se liší od sodového nápoje.

Související: Jak zhubnout břišní tuk za 10 dní

je sodovka zdravá nebo Zkoušeli jste sodovku s jakoukoli jinou svačinou? Pokud jste milovníci svačin, určitě si vyberete Tonic water s vysokým obsahem kukuřice. Obojí tvoří skvělou kombinaci, protože toniková voda obsahuje hořkou sloučeninu zvanou chinin. Takže když si je dáte s kukuřicí, bude mít méně hořkou chuť.

JOE LEECH o sodovce (je sodovka dobrá pro zdraví)

Joe pijavice dietolog vysvětluje, zda je sodovka nebo jiné nápoje s obsahem sycené vody zdraví prospěšné, nebo ne. V jeho Video, vysvětluje proces s různými výzkumy. Podle něj může být pití sodovky nebo jakéhokoli jiného nápoje skutečně ovlivněno, pokud je užíváno v limitu.

Pomáhá uvolnit zácpu a pomáhá při dalších zdravotních problémech. Také říká. Red Bull má nejvyšší vyrovnávací kapacitu kromě Coca-Coly nebo Dietní kola a sodovka hubnutí.

5 faktů, které musíte vědět o sodovce

Zde je vašich 5 věcí, které vás musí zajímat při pití sody. Níže je uvedeno 5 věcí, které si dnes musíte přečíst, abyste rozšířili své znalosti.

Soda je kyselá nebo ne

Je sodovka kyselá? Soda obsahuje oxid uhličitý a vodu, které vytvářejí kyselinu uhličitou. Pokud se na to podíváte z tohoto pohledu, může to poškodit vaše tělo, ale někteří podle výzkumu vyvolávají pálení, což znamená, že pokud máte problémy s pálením žáhy a zažívacími potížemi, můžete tuto limonádu pít.

Sycená voda obsahuje 4-5 PH, což znamená, že je málo kyselá. Pokud je budete mít v malém množství, vyléčíte si problémy s pálením žáhy a zažívacími potížemi. Pokud je však užíváte denně, neznamená to, že vaše tělo bude více kyselé.

Jak víte, když jíte a pijete, vaše ledviny a plíce odstraňují velké množství oxidu uhličitého. Takže pití sodovky více než 3-4krát denně může způsobit více kyseliny ve vašem těle, takže se vyhněte jejich pití ve velkém množství.

Stručně řečeno, pokud se cítíte podráždění a chcete se napít něčeho, co by uvolnilo vaše pálící problémy, můžete zkusit jiný typ nápoje. šťávy. Šťávy ochlazují tělo a dodávají mu živiny.

Je limonáda nebezpečná pro vaše zuby?

Záleží na tom, jaké je její množství. Soda obsahuje perlivou vodu, která může ovlivnit vaše zuby. Viděl jsem výzkum na toto téma, který mi opravdu vyjasnil body.

Podle výzkum, perlivá voda poškozuje sklovinu jen o něco málo více než voda neperlivá. Na druhou stranu je minerální voda stokrát bezpečnější než voda sladká. Což znamená, že byste se měli sladké vodě vyhýbat více ve srovnání s vodou perlivou.

Ničí sycená voda sklovinu? Pokud je váš nápoj sycený oxidem uhličitým a neobsahuje cukr, může být vaše sklovina v bezpečí. Na druhou stranu, pokud pijete limonádu, která obsahuje velké množství cukru, pak je velká pravděpodobnost, že bude mít vliv na zdraví vašich zubů.

Doporučujeme: Vařená vaječná dieta

Také pokud pijete sycený nápoj s cukrem, můžete mít také silnou bolest zubů. To pro vás nemůže být špatné. Takže moje nejlepší rada pro vás je vyhnout se těmto nápojům a nahradit je jinými zdravými. čaje nebo káva.

Pokud se stále zajímáte o zdraví zubů, můžete vypít limonádu s jídlem a poté zvednout ústa obyčejnou vodou, aby to nemělo vliv na vaše zuby.

Zlepšete trávení

Trávení si můžete zlepšit pitím různých druhů limonád. V studie, bylo 16 osob požádáno, aby pily různé druhy nápojů. Nápoj, který měl sycený oxid uhličitý, pomáhal při rychlejším trávení než ostatní nápoje.

Dokonce vám pomáhá zmírnit zácpu, když pijete různé druhy limonád. Důvodem je váš pohyb střev, který se může aktivovat při pití limonády.

Zdraví kostí

Je sodovka škodlivá pro zdraví kostí? Mnoho lidí se domnívá, že pití limonády může mít vliv na kosti. Tato představa však není pravdivá. Všechny limonády nejsou pro zdraví kostí škodlivé. Nápoj, který by měl být obviňován ze slabosti kostí, musí být Cola.

Cola obsahuje větší množství fosforu, který může poškodit vaše kosti. Vaše tělo totiž začne snižovat množství vápníku, který přijímáte z různých potravin.

Abyste se vyhnuli těmto typům věcí, stačí vyřadit kolový nápoj ze svého denního režimu, abyste mohli žít zdravě. Vaše kosti hrají ve vašem těle páteř, takže musíte okamžitě odříznout tyto věci, které na ně mohou mít špatný vliv.

Zdraví srdce

Pokud pijete limonádu, která obsahuje uhličitany, může to zlepšit zdraví vašeho srdce. Pití limitu o soda vám může pomoci snížit hladinu cholesterolu, což má za následek zdravé srdce.

Kromě toho snižuje riziko srdečního selhání o 35 %. Můžete také získat spoustu výhod pro záněty a hladinu cukru v krvi. Pití vody může mít na vaše zdraví stejný účinek jako pití limonády bez cukrů. Pokud tedy pijete limonádu, nesmíte do ní přidávat cukr, aby měla dobrý vliv na vaše zdraví.

Je sodovka škodlivá pro vaše ledviny?

Pití sodovky není zdraví škodlivé, protože neobsahuje žádné škodlivé chemické látky, které by mohly ovlivnit vaše ledviny. Ačkoli různé nápoje jsou spojovány s poškozením ledvin, zvýšením rizikových faktorů a mnohem více.

Podle různých zdravotních studií, pokud chcete udržet své ledviny v bezpečí, pak se určitě vyhněte sodovce, protože není pro vaše zdraví dobrá. Pokud však chcete sodovky nahradit sodovkou, pak to pro vás může být ta nejlepší volba.

Z toho tedy můžeme předpokládat, že pití limonády může být pro lidi správnou volbou. Dbejte však na to, abyste ji pili správným způsobem, jinak může mít i vedlejší účinky.

Také není prokázáno, že by pití sodovky mohlo mít vliv na ledviny. I když vám může pomoci v boji proti problémům s ledvinami, pokud ji pijete ve správném množství.

Zde jsou výhody pití sodovky pro ledviny

  • Pomáhá čistit ledviny.
  • Můžete snadno snížit záněty a různé zdravotní problémy.
  • Tato soda je nejlepší pro ty, kteří mají bolesti ledvin.
  • Nezapomeňte do ní přidat citron, abyste z ledvin odstranili všechny toxiny.

Pokud jste osoba, která má problémy související s ledvinami, pak se před vyzkoušením této sody nejprve poraďte se svým lékařem. U lidí může způsobit problémy s ledvinovými kameny, ale většinou je to zdravý nápoj a nezpůsobuje žádné problémy.

Jak může zlepšit schopnost polykání?

Různé studie ukazují, že může zlepšit schopnost polykání. V této studii byli různí lidé požádáni, aby polykali různé tekutiny.

V této studii byla sodovka první, kterou spolkli; proto můžeme zůstat u toho, že je to jeden z nejlepších nápojů, které můžete použít.

Tento proces provedlo 72 % lidí a všichni byli se sodovkou spokojeni a předpokládali, že je to nejlepší nápoj, který vám může pomoci zlepšit schopnost polykání.

Také to je důvod, proč je nejlepší i pro vaše zuby. Pokud chcete zlepšit své trávení, pak může být přidání tohoto nápoje do vašeho dietního plánu tou nejlepší volbou.

Než to však uděláte, ujistěte se, že nemáte žádnou zdravotní anamnézu; jinak by pro vás bylo obtížné jej konzumovat.

Je sodovka špatná pro diabetiky?

Ano, tento nápoj může být pro diabetiky škodlivý, a proto byste se mu měli vyhnout, pokud máte problémy s diabetem.

I když je tento nápoj nejlepší pro hubnutí, pro cukrovku nemůže být dobrou volbou. Pokud tedy máte v anamnéze cukrovku, je nejlepší volbou se jí vyhnout, jinak můžete mít různé zdravotní problémy.

Navíc pokud máte cukrovku, pak se tomuto nápoji určitě vyhněte. Protože to není dobré pro vaše zdraví. A pokud chcete zhubnout, pak jej můžete považovat za jeden z nejlepších nápojů.

Závěrečná slova

Neexistují žádné důkazy o tom, že limonády bez cukru jsou škodlivé pro vaše zdraví. Dokonce mnoho lékařů doporučuje pacientovi s cukrovkou pít limonády bez cukru. Pokud tedy stále máte tuto otázku je sodovka škodlivá? Pak si přečtěte znovu, abyste si ujasnili své pochybnosti. Teď je řada na tobě, abys mi to řekl.“ Který nápoj má vysoký obsah fosforu?Odpovězte mi a já s vámi proberu, jak se těmto nápojům vyhnout.

[su_button url="https://vyzivahrou.cz/ketomix-sleva" background="#ef2d3d" size="10" icon="icon: info-circle"]TIP: Podívejte se na NEJOBLÍBENĚJŠÍ DIETU, s kterou v Česku zhubly tisíce lidí![/su_button]

Source link

Podobné příspěvky