Ketonová dieta KetoFit – recenze, zkušenosti, cena, recepty, kde koupit Hledáte dietu, vhodnou zejména pro ženy? Takovou, která respektuje odlišný metabolismus obou pohlaví, chutná, netrápí vás hladovkou a jako bonus poskytuje tzv. zdravé hubnutí? Není to tak těžké, jak to vypadá. Jedním z dobrých příkladů je právě KetoFit.

V redakci jsme ji otestovaly a máme pro vás perfektní hubnoucí souboj: 2 redaktorky + 10 nadbytečných kilogramů = KetoFit. Zjistěte spolu s námi, jak to funguje, zda se vám taková investice vyplatí a kde na vás čekají nejrůznější nástrahy a kličky.

Ideální dieta? Taková, jejíž
dodržování nám nezabere skoro žádný čas

Přemýšleli jste někdy na tím, proč jsou v současné době tak populární jednodruhové diety? Mléčná, ovocná, ananasová… My ano, a přišly jsme na to. Jde tu o to, že nemusíte připravovat kvanta jídla a trávit v kuchyni celé odpoledne nebo večer. Pro mléčné výrobky stačí sáhnout do lednice a misku ovoce máte nakrájenou za chvilku.

Jenže bohužel málokdy tyhle diety vydrží. Ano, něco sice shodíte, ale ochudíte svůj organismus o celou řadu prospěšných látek, uvedených produktů se přejíte (osobně jsem po mléčné dietě nemohla čtvrt roku jogurt ani vidět) a co je nejhorší – po návratu k běžnému jídelníčku jsou kila zase zpátky a obvykle ještě s bonusem. Přesně tak, máme na mysli onen obávaný jo-jo efekt.

Tak kde tedy vzít dietu, jež vám v kuchyni nezabere skoro žádný čas a přitom dokáže věrně nasimulovat každodenní stravování tak, abyste později neměli s přechodem na běžný jídelníček problém? KetoFit patří k velmi dobrým tipům. Všechna jídla totiž na vás čekají v instantní podobě a stačí si je smíchat s studenou nebo teplou vodou (případně třeba trochu osmažit v případě omelety).

Ale nečekejte obyčejné „polévky z pytlíčku.“ Jde o jídla doslova nadupaná bílkovinami, vitamíny a minerály, bez nichž se zdravé a trvalé hubnutí zkrátka neobejde. Nechybí ani zdravé tuky, zato cukrů alias sacharidů tu najdete minimálně. KetoFit je totiž tzv. ketodieta.

KetoFit – pro koho je určena a jak
vlastně funguje

Tahle nízkosacharidová strava, známější pod názvem ketodieta nebo ketonová dieta je jedním z mála opravdu prověřených programů na hubnutí, vycházejících z poznatků lékařů a odborníků na výživu. Jídelníček sestavovali specialisté na výživu, ale to samo o sobě nemusí nic znamenat – specialista si dneska říká každý, kdo absolvoval víkendový kurz, že ano. Ovšem KetoFit na to jde jinak.

K ruce si vzal poznatky Dr. Atkinsona a dalších lékařů, kteří se systematicky věnovali hubnutí obézních až morbidně obézních pacientů, kteří z nějakého důvodu nemohli do svého každodenního rozvrhnu zařadit dostatečnou porci cvičení nebo pohybové aktivity. Ano, leckdy to možné není a přitom zhubnout lze i ve chvíli, kdy se kvůli své nadváze nemůžete zvednout ani z postele. Ovšem předpokládáme, že vy takové problémy nemáte, a protože každý pohyb se počítá (třeba i cesta na zastávku MHD), pak vám hubnutí na ketoprincipu půjde ještě rychleji.

Ketodieta je vhodná pro ženy i muže, ovšem konkrétně KetoFit se více zaměřuje na ženy. Možná to nevíte, ale muži díky vyšší hladině testosteronu v krvi dokáží spalovat uložené tuky rychleji a efektivněji. Tyto procesy u nich nabíhají mnohem dříve a hubnutí je pro muže tedy mnohem jednodušší než pro ženy. Jinými slovy, bude-li KetoFit vyhovovat ženám, pak mužům též. Ovšem složení zaměřené na ženy (zejména co do množství bílkovin a dalších důležitých látek) garantuje rychlejší a trvalejší výsledky.

KetoFit recenze a zkušenosti – co
vlastně očekávat

Na prvním místě je třeba zmínit fakt, že KetoFit je ryze českou značkou, vyvinutou pro české ženy předními odborníky na výživu. Pokud bychom měly jmenovat dvě největší přednosti, byly by to určitě domácí suroviny (tedy žádná prapodivná exotika typu Středomořská dieta) a vyspělé technologie jejich zpracování, které umožňují zachovat chuť a maximální výživovou hodnotu každé použité složky. Houbová polévka tedy chutná po houbách a vanilkový koktejl po pravém vanilkovém lusku.

Navíc jde o suroviny, jež jsou nám – Čechům a Češkám – velmi blízké. Nemusíme si násilím zvykat na žádné novinky nebo se nutit do něčeho, co jsme předtím nikdy neochutnali. Dieta jako taková je velkým zásahem od našeho životního stylu, takže proč si to ještě více komplikovat? KetoFit naštěstí nic takového nedělá.

A jaký je předpoklad úspěchu? Těšit se můžete celkem na dvě hubnoucí fáze, během nichž je nutné dodržovat stanovený jídelníček. Produktů a jejich příchutí je hodně, nemusíte se tedy bát neustálého opakování těch samých jídel. Navíc si už od počátku můžete k přípravě jednotlivých porcí přidávat povolenou zeleninu a nejrůznější ochucovala – od bylinek až po ocet a koření. Když tedy budete mít chuť, není problém si celou porci ještě vyšperkovat.

V první fázi KetoFit je hubnutí nejintenzivnější. Stravujete se pouze dietními jídly z balíčků, podle možností a chuti doplněných právě výše zmíněnými prostředky. Další fáze se zaměřuje na přechod na běžný jídelníček a minimalizaci rizika jo-jo efektu. Není třeba se bát. Dostanete podrobnou brožurku a návod, jak s celou dietou zacházet.

KetoFit akce naší redakce – aneb na
co jsme přišly?

Ale pojďme už nakousnout téma, na
které se určitě těšte – naše hubnoucí redaktorské duo.
Sylva a Kristýna – to jsou naše dnešní hrdinky:

Sylva:

Věk: 36

Váha před KetoFit: 84 kg

Cíl: shodit 10 kilo

Kristýna:

Věk: 28

Váha před KetoFit: 81 kg

Cíl: shodit 10 kilo

Jak vidíte, startovací pozice jsou si
hodně podobné. Alespoň to tak vypadá. A co nám o sobě
redaktorky řekly?

Sylva

Zhubnout se snažím už docela dlouho
a pár diet i jo-jo efektů za sebou mám. Ráda si dopřeju něco
dobrého, pohybu moc nedám a se spánkem jsem taky na štíru. Ale
největší problém jsou asi všechny ty rychlovky, které si kupuju
na svačinu a na oběd, protože prostě nestíhám. Jsem holt
odjakživa takový chaosář.

Kristýna

Přiznám se, že jsem zatím svou váhu
moc neřešila. Jako hroch ještě nevypadám, dvakrát týdně
chodím běhat a pin-up šaty mi vyloženě sluší. Ale když Sylva
hledala parťáka, říkala jsem si si, že být o pár kilo lehčí
by rozhodně nebylo k zahození. Takže se do toho pustím s plnou
vervou!

Odhlédneme-li od odlišným zájmů i motivace našich redaktorek, můžete si všimnout jedné zajímavosti: Kristýna je zatím dietami zcela nepolíbená, takže značka ideál pro každý hubnoucí program. Ovšem Sylva je jejím pravým opakem. Můžeme si tedy ověřit, jak to s tím hubnutím při ketodietě je ve chvíli, kdy už je organismus takříkajíc popletený předchozími hubnoucími pokusy.

KetoFit produkty aneb na co jsme
vsadily

Vzhledem k tomu, že požadovaný cíl je stejný, doporučily nám výživové poradkyně KetoFit redukční plán OPTIMAL pro střední redukci hmotnosti. Ten se dělí na dvě fáze. Během prvních dvou týdnů intenzivně hubnete, následující čtyři jsou zasvěceny stabilizaci a postupnému návratu k běžnému jídelníčku. 10 kilo za šest týdnů? To zní zatraceně dobře. Tak uvidíme, co to udělá.

Nabídka produktů KetoFit je opravdu rozsáhlá. Pokud se podíváte na základní nabídku e-shopu, najdete v ní:

 • proteinové koktejly
 • proteinové omelety
 • proteinové polévky
 • proteinové tyčinky
 • proteinové kaše
 • proteinové pečivo
 • proteinové těstovin
 • proteinové dezerty
 • proteinové smoothie
 • proteinové doplňky

Ovšem pokud nevíte, co si vybrat nebo se zkrátka nechcete zabývat svým novým životním stylem víc, než je nezbytně třeba, pak si jednoduše kupte Výhodný balíček jídel se 142 porcemi a přikupte k němu 10 polévek. A to je všechno – nic víc pro své šestitýdenní hubnutí opravdu nepotřebujete. Jen 152 porcí KetoFit jídla a šest týdnů snažení. Pravda, do Vánoc už to sice nestihnete, ale po nich docela určitě ano.

A jak vypadá jídelníček? Těšit se můžete na polévky, omelety, kaše i proteinové svačinky v podobě tyčinek, které snadno strčíte do kabelky, což obzvláště oceňujeme. A nezapomínáme ani na koktejly, které zase vynikají opravdu jednoduchou přípravou, díky šejkru se opravdu dají vymíchat do hladké, krémové struktury. Jen je potřeba mít po ruce opravdu vychlazenou vodu – nejlépe z lednice. V teplejší vodě se někdy dělají hrudky nebo vzniká jaká si krupička.

Jídla se dají kombinovat podle vaší libosti už od prvního dne. Což je super, protože mezi nimi najdete i spoustu chuťovek, díky nimž si vůbec nepřipadáte, že držíte dietu. Super příklad za všechny je KetoFit čokoláda nebo třeba FitKao. A nepřijdete ani o pečivo, jako u jiných ketodiet, k dispozici tu je totiž třeba chlebíkový krekr. Mňam!

Zkušenosti s KetoFit aneb kolik zhubly
naše redaktorky

Nechme teď chvíli mluvit ty, o nichž je tento článek především – dvě odvážlivkyně, které se uvolily vzít na sebe břímě šesti týdnů dodržování diety. I když, podle všeho to tak hrozné nebylo. Poslechněte si, co o tom říkají.

Sylva:

Když mi přišly domů všechny ty
balíčky, začal jsem propadat skepsi. Takové trošky mě mají
nasytit? Když si vzpomenu na to, jak velké si dávám obědy… Noc
nic, zkusíme a uvidíme. Jistým povzbuzením pro mě byl i fakt, že
si k jídlu můžu zakousnout aspoň nějakou tu zeleninu. Celerové
hranolky z trouby mám ráda, bylinky taky – tak to snad všechno
nějak půjde.

Příprava je vážně rychlá. Asi
nejvíc času mi zabere omeleta – rovných 5 minut! Paráda.
Mimochodem, je dobrá i studená, co se hodí, když si chcete udělat
nějaké dobré jídlo s sebou. Do té první jsem si přidala zelené
fazolky a čerstvou majoránku. Koktejly super – kupodivu jsou
dobré, i když trochu zteplají. Ale ne moc, to už je mi spíš
nepříjemné.

Jen se mi bohužel nevyhnula
ketochřipka. To jsou takové ty prapodivné stavy během prvních
tří dnů, kdy vás bolí hlava, nic se vám nechce a nejradši
byste vyjedly celou ledničku. Ale naštěstí to asi po třech dnech
pominulo a od té doby bez problémů. Naučila jsem se nosit si do
práce ketočokoládu a krekry, abych mohla u kafíčka taky něco
pozobávat a necítila se odstrčená od ostatních. Zápory nevidím.
Ne všechny chutě mi úplně sedly, ale nic nebylo tak hrozné, aby
se to nedalo sníst. I když vím, že třeba čabajkovou omeletu už
si znovu neobjednám. Ta prostě podle mého gusta nebyla.

Kristýna:

Velký palec nahoru dávám za to, že
je všechno tak přehledně zabalené a naporcované. Hodně pytlíčků
je třeba jen rozstřihnout a použít a je-li něco ve větším
balení, přibalí vám k tomu praktickou odměrku. A v návodu je
taky šejkr a návod, jak se celou dietou prokousat.

Z nevýhod mě nenadá nic. Teda –
trochu ano. Za začátku mi moc nevyhovovaly ty svačinky mezi jídly.
Cítila jsem se totiž hodně plná, ale když jsem volala na
infolinku, zda můžu něco vynechat, nedoporučili mi to. Začala
bych prý potom přicházet o svaly a ne o tuk, což bych tedy
rozhodně nerada. Nakonec to řeším tak, že si na svačinky dělám
koktejly a popíjím je zároveň jako součást pitného režimu.
Prostě si je naředím víc, a je to.

První tři dny byly pohodové – mimo
jiné i proto, že jsem se dočetla, jak si celý proces zkrátit
Prostě jsem místo půlhodinky vyběhla na hoďku a sacharidy se
rychle odporoučely. Ale přiznám se, že po dvou týdnech jsem se
už docela těšila na to, jak si dám i něco jiného – hlavně
svůj oblíbený steak.

Otázka dne: Kolik naše redaktorky
zhubly, A vydrželo jim to?

Sylva:

Když jsem se zvážila na konci diety,
ukazovala mi váha – 11 kilo, v pase jsem pak zhubla o sedm
centimetrů, což je prostě úžasné! Zase obleču kalhoty ze
střední, které na půdě bůhvíproč schovávám pro své zatím
imaginární dcery. Necelá dvě kila jsem nabrala zpátky díky
zavodnění organismu, ale jinak si váhu držím. Naučila jsem se
jíst pětkrát denně a neustále mám v zásobě KetoFit tyčinky a
občas i nějaký ten koktejl – to pro případ, kdybych zase
nestíhala a hodlala vyrazit na něco rychlého ale nezdravého do
našeho bufetu.

Za šest týdnů mám tedy dole 9 kilo!

Kristýna:

Já zhubla nakonec 7 kilogramů. Ale
taky jsem si dvakrát zahřešila a to potom trvá, než se zase tělo
dostane zpátky do ketózy. Musím příště čas na hubnutí
plánovat mimo rodinné oslavy. Ale i tak jsem s výsledkem
spokojená. Potěšil mě fakt, že jsem během celé diety měla
pořád dost energie na svůj milovaný běh. Jsem rozhodně
štíhlejší v pase i na stehnech, ale velká prsa mi zůstala, což
ale rozhodně není na škodu. Za mě úplná spokojenost Ještě by
se pár kilo dolů sešlo a KetoFit jako dieta je vážně docela
fajn, takže se k ní určitě brzo vrátím.

Za šest týdnů mám tedy dole 7 kilo!

KetoFit cena

Zajím vás, kolik za šest týdnů hubnoucí snahy naše redaktorky zaplatily? KetoFit redukční plán OPTIMAL pro střední redukci hmotnosti se skládá z Balíčku ketodiety na 4 týdny – 142 porcí za 5 254 Kč a 10 porcí libovolné polévky za 390 Kč. Celkem tedy z vaší peněženky vytáhne 5 644 Kč. Navíc získáte i dárek zdarma podle vlastního výběru a to buď šejkr nebo ketočokoládu Gold KetoFit nebo detoxikační kůru KetoCare (v hodnotě 960 Kč), která váš organismus skvěle připraví na samotné hubnutí.

KetoFit sleva

A pokud si pohlídáte nejrůznější akce, může být celé hubnutí ještě levnější. Aktuálně třeba běží akce na proteinové nápoje, nedávno to byly zase palačinky. Zkrátka a dobře, pokud si svoje hubnutí dobře naplánujete, pak vám zbude třeba ještě na nějakou odměnu po úspěšně absolvovaném programu. Ale pozor! Žádné sladkosti Spíš si odložte do šuplíku pár stovek na nové oblečení. Pokud tedy nechcete chodit v tom plandavém, které z vás udělá stejnou kuličku jako před dietou.

KetoFit recepty

Musíme rozhodně zmínit ještě jednu pozitivní složku celé téhle ketodiety – nápadité KetoFit recepty. Na webu jich najdete plno a další se pravidelně objevují třeba na facebooku. Jsou tu jídla pro první i druhou fázi diety a to včetně takových, které od těch „normálních“ skoro nepoznáte. Najdete tu tipy třeba na rychlé pohoštění pro návštěvy, které díky tomu vůbec nemusí poznat, že nějakou dietu držíte. Oceňujeme přehlednost receptů, podrobný popis a fotografie – okamžitě budete vědět, jak bude hotové jídlo vypadat.

Co ještě kvitujeme s povděkem jsou příchuťové tablety. Koktejly apod. vám přijdou jako takové bez příchuti a vy si je můžete ochutit přesně podle své chuti. Pokud tedy sladíte méně, jednoduše příchuťovou tabletu rozlomíte napůl. Chcete si dopřát něco nového? Smíchejte dvě chutě dohromady! Tablety lze i drtit, rozpouštějí se pak ještě lépe. A nehrozí, že vám některá jídla přijdou zkrátka příliš sladká.

KetoFit výhody / nevýhody

A proč jsme si vybraly právě
KetoFit, když je na trhu podobných ketodiet spousta? Jde o český
výrobek, což oceňujeme jednoznačně na prvním místě. Z více
zdrojů máme také pozitivní reference na chuť nabízených
výrobků, které můžeme ostatně samy potvrdit.

KetoFit také používá výhradně zdravé suroviny bez škodlivých éček a dalších nežádoucích příměsí. Nízký obsah sacharidů jde v jídlech ruku v ruce s vysokých obsahem proteinů, omega-3mastných kyselin, vitamínů a minerálů Z tohoto úhlu pohledu patří KetoFit na našem trhu opravdu k absolutním špičkám.

Během hubnutí nemáte pocit hladu, opravdu hubnete efektivně a všechna jídla se snadno připravují. Navíc zdarma získáte i nutričního poradce, kterého lze kontaktovat např. přes e-mail nebo telefon Takže pokud se vaše hubnutí zasekne tzv. na mrtvém bodě, náhodou onemocníte angínou nebo vás čeká rodinná párty, můžete všechno předem zkonzultovat a získat tak cenné rady. Zatímco v jiných konzultačních a výživových centrech za tyto služby platíte, KetoFit je má pro vás připravené zcela zdarma.

KetoFit – recenze a zkušenosti

A jak jsou s touto dietou spokojeni
ostatní uživatelé? Zapátrali jsme po referencích a tady jsou
některé z nich:

 • oblíbený produkt
 • co oceňuji, tak možnost spousty příchutí k jedné kaši – to je prostě pecka, každý den mám jinou
 • nabušeno proteiny, vitamíny, a téměř bez sacharidů – pro mě ideál
 • KetoFit se mi stal životním stylem
 • nahrazují tím běžnou stravu a energie mám na rozdávání

Matli

KetoFit – proteinový nápoj je hustší oproti jiným na trhu, kterých jsem vyzkoušela více a již kupuji jenom tento. Výběr příchutí je rozmanitý, nápoje se dají připravit sladší nebo méně sladké, takže si mohu vybrat podle nálady a chutě. Namíchaný čoko nápoj je fantastický, každé ráno mě nakopne a výrazná čokoládová chuť zasytí – i když jen pocitově, protože kaloricky je to stále na stejném počtu jako ostatní příchutě. Dobře se rozpouští a rychle připraví.

Heureka.cz

KetoFit produkty kupuji pravidelně, zhubla jsem už -16 kg.
Palačinky si dávám 2x týdně – jsou dokonalé, lepší jak klasické doma udělané. Přidávám ochucený tvaroh KetoFit příchutí a trochu ovoce.
Delikatesa – doporučuji.

Jana M

KetoFit kde koupit

Rozhodně doporučujeme nakoupit přes oficiální e-shop. Díky neustále probíhajícím akcím, dárkům zdarma k nákupu i kumulovatelnou slevou (čím více nakoupíte, tím větší slevu na další objednávku získáte – a navíc se vaše nákupy sčítají), je takový nákup vždycky nejvýhodnější. Hubnout tedy můžete zdravě, rychle a za opravdu přijatelnou cenu.

A jak se vyhnout drahému poštovnému? Pokud neděláte větší objednávku nebo jednoduše nechcete platit víc, než musíte,pak si nechte doručit zásilku na jedno z více než 1 200 odběrných míst po celé ČR. Nemusíte tak nahánět pošťáky s balíčkem – prostě si ho vyzvednete v čase, který se vám bude nejlépe hodit.

Slevový kód KetoFit

A co říci závěrem? Snad jen to, že
čas od času se na internetu objeví ještě výhodnější nabídka
– slevový kód, díky němuž si můžete celý nákup ještě
zlevnit. Vyplatí se tedy chvíli zapátrat – předtím, než svůj
nákup uskutečníte. Trocha peněz navíc se přece vždycky hodí,
nebo ne?

Za nás je KetoFit rozhodně dietou,
která funguje. Pracuje s lékařsky ověřenými poznatky a nedělá
rozdíl mezi zkušenými dietářkami a hubnoucími nováčky, jak si
na vlastní kůži ověřily naše redaktorky. Navíc jsou její
jídla chutná, rozmanitá a snadno se připravují. KetoFit si s
sebou můžete vzít i do práce a vaši snahu o shození
nadbytečných kilogramů tak už nikdy nepoznamená nedostatek času
nebo invence.

Jde o tzv. zdravé hubnutí, které při dodržení všech popsaných zásad minimalizuje riziko jo-jo efektu a umožní vám radovat se z nové postavy opravdu, ale opravdu dlouho. A o to jde přece při hubnutí především, ne?

KetoFit

9.5

KetoFit


9.5/10

Plusy

 • Během hubnutí nemáte pocit hladu
 • Nutričního poradce zdarma
 • Český výrobek
 • Pozitivní reference

Mínusy

 • Nevhodné pro těhotné


Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Jana Květoňová
Jana Květoňová

Mám ráda přírodu, pohyb a vše, co je zdravé. Ráda se s vámi podělím o své zkušenosti a seznámím vás s novinkami, které mě osobně zaujaly. I když léta zastavit nelze, věřím, že zpomalit ano.