KetoDiet – ledáte zaručenou dietu, ale vyzkoušeli jste už ledacos a nic vám nepomohlo? Nejste sami. Velká většina diet totiž funguje jen při splnění mnoha často velmi specifických podmínek. Navíc mnohdy vyžadují dostatek pohybu, což není v dnešním uspěchaném světě právě jednoduché. Ovšem KetoDieta je jiná – vychází totiž z lékařských poznatků a pro hubnutí využívá to, co je pro naše tělo zcela přirozené – zdravé spalování tuků při nasazení té správné stravy.

Nejde vůbec o nic těžkého. S KetoDiet zvládne zhubnout každý, komu nedělá problém dodržování předepsaného jídelníčku. Jestliže ze stravy vyloučíte sacharidy, za dva až tři dny se ve vašem organismu spustí proces zvaný ketóza. KetoDiet navíc díky zvýšenému obsahu bílkovin chrání vaše svaly, takže hubnete jen tam, kde to opravdu potřebujete – ve svých tukových zásobách.

Co je keto dieta a proč je mezi lidmi
tak oblíbená?

Podíváme-li se na to, jak náš organismus běžně funguje, pak zjistíme, že jako primární zdroj energie používá sacharidy ze stravy. Je to vlastně logické. Jde o nejsnáze dostupnou energii, kterou si náš organismus jen „vytáhne“ z trávicího traktu. Poté sáhne po sacharidech uložených v játrech a svalech. A teprve když mu nic jiného nezbývá se pustí i do „konzumace“ usazených tukových zásob. Právě proto je tak těžké zhubnout pouhým cvičením.

Ovšem pokud ve svém jídelníčku sacharidy alias cukry radikálně omezíte. Velmi rychle mu tyto zásoby dojdou. A pak bude muset chtě nechtě sáhnout i do energeticky náročnějšího procesu odbourávání tukové tkáně. Dojde k procesu zvanému ketóza, kdy se tukové buňky štěpí na využitelnou energii a do organismu se dostávají i zbytkové látky této přeměny, zvané ketony. Ty lze detekovat v dechu anebo v moči. Vznikají v játrech a poznáte podle nich, že ketóza opravdu funguje.

Měli byste vědět: zvýšené množství ketonů v dechu může někdy vést k nepříjemnému zápachu z úst. Po dobu dodržování ketodiety si tedy k ruce pro jistotu připravte pár balíčků žvýkaček nebo dobrou ústní vodu.

Vypadá to jako jednoduchý počin, ovšem naše každodenní strava obsahuje tak ohromné množství mnohdy skrytých sacharidů, že jen málokdo si v podobné situaci zvládne poradit sám. Vždyť tohle „nebezpečí“ na vás číhá třeba v pečivu, obilovinách, luštěninách, mléčných výrobcích nebo dokonce v jinak zdravém ovoci a některých druzích zeleniny! Právě to je tím důvodem, proč řada lidí vzdá ketodietu v prvních několika dnech. Nejde tu často ani tak o silnou vůli, jako spíš o problém s nedostatkem času na přípravu jídla. A právě tohle vyřeší KetoDiet za vás. Bude pro vás mít totiž nachystány šikovně připravené instantní balíčky, které stačí pouze rozmíchat s teplou nebo studenou vodou a výživné jídlo bude na světě. V prvních týdnech si budete dopřávat pouze je – spolu se zásobou povolené zeleniny.

KetoDiet levně? Vyplatí se spíše
profesionální produkty

Snažíte-li se ketonovou dietu sestavit podomácku, zpravidla vás k tomu vede přesvědčení, že tak zhubnete opravdu za pár korun. Ovšem ve chvíli, kdy zjistíte, že k podpoře svého běžného stravování budete muset nakoupit i nejrůznější proteinové nápoje a další doplňky, přestanou vaše kalkulace vycházet. A pokud tento důležitý krok vynecháte, ohrozíte tím své zdraví – přijdete totiž o důležitou ochranu svalů během proteinové diety. A kde nejsou svaly, není ani možnost spalování přijatých kalorií poté, co s dietou skončíte. Což vede obvykle k obávanému jo-jo efektu, což byste zaručeně nechtěli.

Měli byste vědět: Nízkosacharidová dieta není v žádné podobě vhodná pro osoby trpící cukrovkou (hrozí vážná diabetická ketoacidóza) ani pro ty, kteří trpí nějakou formou onemocnění ledvin. Odborníci doporučují nechat si před zahájením jakékoliv delší nízkosacharidové diety provést sérií krevních testů, která možné defekty odhalí.

KetoDiet výsledky – aneb kolik
zhubnete a za jak dlouho?

U ketogenní diety je perfektní to, že si můžete její délku naplánovat přesně podle toho, kolik chcete zhubnout. Předem tedy víte, jak dlouhé období „odříkání“ je třeba si dopřát. Ale nebojte se, žádná hladovka vás nečeká. Jídla s vysokým obsahem bílkovin jsou sytá, a navíc chutná.

A jak bude váš individuální
stravovací plán pro hubnutí v podání KetoDiet vypadat?

Basic – Jde o základní dietní plán v délce 6 týdnů. Je rozdělen do 3 fází, z nichž každou z nich je třeba dodržovat 2 týdny. Tento plán je vhodný pro všechny, kteří mají pouze nízkou nadváhu a chtějí jen mírně zredukovat svou hmotnost (bude se vám hodit např. pokud hubnete před Vánocemi nebo po nich). KetoDiet Basic obsahuje celkem 154 porcí jídel.

Medium – Pokročilé dietní stravování trvá 9 týdnů. Opět je rozdělen do 3 kroků, z nichž každý trvá 3 týdny. Tento plán si zvolte v případě, že máte střední nadváhu a chcete během měsíce a půl zhubnout větší množství tuku. KetoDiet Medium vám přinese celkem 231 porcí chutných a snadno připravitelných jídel.

Intense – Program pro opravdu intenzivní hubnutí, vhodný zejména pro osoby s vysokou nadváhou až zdraví nebezpečnou obezitou. Jde o plán trvající 12 týdnů a i tyto 3 měsíce je třeba si rozdělit do 3 fází, přičemž každá fáze však v tomto případě trvá zhruba 4 týdny.

Ketonová dieta na 4 týdny

Program Basic sil ze rovněž mírně zkrátit jednoduše tím, že v jeho závěru přejdete rychleji na běžný jídelníček. To ovšem bude fungovat jen v případě, že si ho dokážete sestavit správně a nepodlehnete lákadlům ve formě dříve zakázaných sladkostí, slaných pochutin apod. Pokud se budete držet zásady minimalizace nezdravých příloh, dopřejte si pět porcí ovoce a zeleniny denně, nezapomenete na dostatek bílkovin, pravidelné stravování a dostatečný pitný režim, pak vám nepříjemné následky v podobě jo-jo efektu nehrozí.

KetoDiet koktejl

Pokud ovšem s ketodietou začínáte poprvé a nejste si ještě úplně jistí co a jak poskládat, pak se raději spolehněte na předem připravený hubnoucí plán od odborníků. Začněte s krokem Basic a sami uvidíte, jestli vám při vaší snaze o hubnutí bude postačovat nebo ne.

Věděli jste, že: všechny produktové balíčky pro hubnutí od KetoDiet sestavovaly výživové poradkyně? A to tak, aby opravdu bezezbytku vyhověly potřebám vašeho organismus v náročném období, jímž shazování přebytečných kilogramů bez pochyby je. Výhodné balíčky jsou také levnější, takže vám zdravé hubnutí neudělá takovou díru do peněženky, jak se možná obáváte. A pokud stále váháte a rádi byste si vyzkoušeli příchuť ketojídel na vlastní kůži, pak určitě neváhejte využít ochutnávkový balíček za 499 Kč.

Jak vypadají jednotlivé fáze v programu KetoDiet ?

Pojďme se ještě na chvíli vrátit k hubnoucímu schématu, které vás s KetoDiet čeká. Prozradíme vám, co si představit pod řazením do tří fází a nezapomeneme ani na šikovné nápady a vychytávky, které by se vám mohly opravdu hodit.

1. fáze KetoDiety a co obnáší

V této fázi se stravuje opravdu jen instantně keto. Dopřát si každý den můžete – ne dokonce musíte – pět libovolných jídel z ketobalíčku. Nabídka je opravdu bohatá. K mání jsou ty to kategorie:

 • Proteinové nápoje
 • Proteinové smoothie
 • Proteinové pečivo
 • Proteinové polévky
 • Proteinové palačinky a omelety
 • Proteinové těstoviny
 • Proteinové kaše
 • Proteinové pudinky
 • Proteinové dezerty
 • Proteinové tyčinky
 • Sušené maso JERKY
 • Proteinové chipsy
 • Sirupy a pomazánky
 • Proteinové zmrzliny
 • Vitamínové doplňky

A to zdaleka není vše. Ve hře je samozřejmě také spousta příchutí. Tak například u proteinových nápojů si můžete dopřát matcha tea, čokoláda, ledová káva nebo banán. A polévky? K dispozici je houbová, sýrová, rajčatová, kuřecí s nudlemi nebo hovězí s nudlemi. A mohli bychom ještě pokračovat. Ovšem raději si udělejte obrázek sami v KetoDiet e-shopu.

V první fázi diety je třeba sacharidy omezit na maximálně 30 gramů denně. Trvá asi tři dny, než se ve vašem těle rozběhne ketóza. Do té doby se váš organismus v čele s mozkem snaží maximálně zužitkovat zbylé sacharidy v těle a glykogen v játrech. Jde o přechodné období, v němž vás budou pronásledovat chutě na sladké a dost možná vás postihne bolest hlavy, nervozita nebo poruchy soustředění. Poté by měly všechny potíže ustoupit.

Náš tip: pokud si chcete tohle nepříjemné období výrazně zkrátit, vsaďte na silové cvičení. To spotřebuje veškeré nadbytečné sacharidy opravdu rychle. Takový HIIT alias intervalový trénink je zpracuje klidně za jeden den. To se hodí znát i v případě, že z nějakého důvodu svůj stravovací režim porušíte.

Během první fáze diety shodíte
většinu nadbytečných kilogramů, ty ostatní mají spíše za
úkol vaši váhu udržet ve správném rozmezí a zabránit tělu
sklouznout k jo-jo efektu.

2. fáze KetoDiety a co obnáší

Již nastává velmi pozvolný návrat k běžnému stravování. Každý den je třeba nahradit jedno jídlo z ketobalíčku vašim vlastním. Možné je zatím používat pouze doporučené nízkosacharidové potraviny. Zpravidla jde o libové maso, povolené druhy zeleniny, šunku, vejce, sýry apod. Během druhé fáze se příjem sacharidů zvyšuje na 50 gramů denně.

3. fáze KetoDiety a co obnáší

Pokud se ve svém úsilí propracujete až sem (a díky profesionálnímu zázemí KetoDiety to opravdu není tak těžké, jak se zdá), pak už budou vaše nechtěná kila pryč. To ovšem neznamená, že byste měli polevit Naopak. Je nutné si projít i tímto přechodným obdobím mezi běžnou stravou a ketodietou. Teď si už svá vlastní jídla připravujete 2x denně. Množství sacharidů se zvyšuje asi na 80 gramů, takže vaše tělo už v ketóze není. Ovšem vzhledem k tomu, že jste v předchozích týdnech „sklouzli“ díky nastavenému způsobu stravování k dlouhodobě stabilní nízké hladině inzulinu, může i v této fázi odcházet k menšímu spalování tuků. Spíše jde však o fixaci zavedených změn a přechod k běžné potravě.

V rámci KetoDiet máte na výběr z vícero druhů balíčků. Pokud milujete proteinové nápoje a koktejly, určitě vás potěší, že si svůj nový jídelníček můžete sestavit pouze z nich. Další typ výhodných balíčků počítá s jejich popíjením 2x denně a po zbytek dne vám dodává jiná, stejně hodnotná a sytící jídla. A konečně není problém poskládat si jednotlivé ketobalíčky přesně tak, jak vy sami potřebujete

S dodržením potřebných dávek živin vám pomohou všudypřítomné přehledné kalorické tabulky, ale není problém požádat o konzultaci i prostřednictvím e-mailu nebo přes zákaznickou linku. Během první fáze se rovněž naučíte stravovat pravidelně a dodávat svému organismu přesně takovou optimální porci živin, jakou ke svému bezchybnému fungování potřebuje.

Keto dieta pro muže

Většina diet se pyšní tím, že je vhodná pro ženy i muže. Ovšem nenajdete-li mezi jejími konkrétními produkty i ty, vhodné speciálně pro jedno nebo druhé pohlaví, nevěřte jim. Už jen kvůli stavbě těla a hormonální hladině musí mít zkrátka muži o něco vyšší nároky na obsah proteinů ve stravě než ženy. A právě proto má KetoDiet pro všechny své fanoušky připraveny i speciální proteinové nápoje pro muže, oblíbené sušené maso JERKY a další vychytávky. Stačí si jen vybrat to, co vám bude nejvíce vyhovovat.

KetoDiet cena

A nakolik vás hubnutí s KetoDiet vlastně vyjde? Záleží na tom, zda vsadíte na program Basic, Intense nebo Medium. Vzali jsme si tedy na paškál ten nejmírnější – KetoDiet Basic. Na co se připravit? Podívejte se, kolik stojí jednotlivé typy balíčků.

Ochutnávka balíček KetoDiet (10 porcí)

499 Kč

Pro ženy a muže

Od 1. kroku

KetoDiet Balíčky pro ženy

Název Počet porcí Jak dlouho vydrží Výhody Cena
Balíček BASIC pro ženy 1. krok

70 2 týdny Doprava zdarma
Bez lepku
2 990,00 Kč
Balíček BASIC pro ženy 2. krok 56 2 týdny Doprava zdarma
Bez lepku
2 300,00 Kč
Balíček MEDIUM pro ženy 1. krok 105 3 týdny Doprava zdarma 4 390,00 Kč
Balíček MEDIUM pro ženy 2. krok 84 3 týdny Doprava zdarma

3 590,00 Kč
Balíček INTENSE pro ženy 1. krok 140 4 týdny Doprava zdarma

5 490,00 Kč
Balíček INTENSE pro ženy 2. krok 112 4 týdny Doprava zdarma
Bez lepku
4 590,00 Kč

KetoDiet Balíčky pro muže

Název Počet porcí Jak dlouho vydrží Výhody Cena
Balíček BASIC pro muže 1. krok

70 2 týdny Doprava zdarma
Bez lepku
2 990,00 Kč
Balíček BASIC pro muže 2. krok 56 2 týdny Doprava zdarma
Bez lepku
2 300,00 Kč
Balíček MEDIUM pro muže 1. krok 105 3 týdny Doprava zdarma 4 390,00 Kč
Balíček MEDIUM pro muže 2. krok 84 3 týdny Doprava zdarma
Bez lepku
3 590,00 Kč
Balíček INTENSE pro muže 1. krok 140 4 týdny Doprava zdarma

5 490,00 Kč
Balíček INTENSE pro muže 2. krok 112 4 týdny Doprava zdarma
Bez lepku
4 590,00 Kč

Snadno si tak můžete vybrat balíček, které sedne na míru právě vám. Pamatujte si, že oproti výrobkům zakoupeným přímo v e-shopu vždy ušetříte. V případě největších balíčků může tato částka dosahovat téměř k tisícovce! Na druhou stranu pokud se neradi necháváte omezovat výběrem příchutí a dalších bonusů, zapátrejte přímo v jednotlivých kategoriích produktů.

KetoDiet akce

A je to ještě lepší, protože hubnout můžete opravdu ale opravdu levně. Stačí sledovat stránky KetoDiet pravidelně a zjistíte, že slevové akce jsou tu na denním pořádku. Aktuálně například běží akce na dezerty. Lahodnou proteinovou borůvkovou pěnu nebo proteinový pudink s vanilkovou příchutí můžete nyní zakoupit o polovinu levněji! Stačí nakukovat pravidelně a pokaždé něco objevíte.

KetoDiet sleva

Další akce a slevy se objevují zejména ve velmi frekventovaných obdobích. Typické jsou např. pro Black Friday nebo předvánoční období A když už jsme u těch svátků, KetoDiet na vás myslí a přináší vám speciální vánoční edice svých proteinových jídel. Letos je k dostání Sirup bez cukru s příchutí Cherry a proteinové vánoční perníčky.

KetoDiet prodejní místa

A kde si můžete produkty KetoDiet zakoupit? Možná vás to překvapí, ale zdaleka nejsou dostupné jen na internetu. Existuje celá řada certifikovaných konzultačních center, v nichž si můžete jednotlivé produkty prohlédnout, osahat, a navíc získat spoustu dobrých rad od odborníků, kteří mají jejich prodej na starosti. Nejvíce jich samozřejmě najdete v Praze, ale v zásadě jsou dostupná po celé ČR. Stačí si jen vybrat to, které máte nejblíž a objednat se na konzultaci.

Ovšem ty nejlepší ceny získáte jedině on-line. Navštivte e-shop KetoDiet a propadněte kouzlu účinné ketonové diety, která vás zbaví nenáviděných kilogramů jednou provždy. Využijte výhodných akcí a slev, navštivte bohatou databázi receptů pro všechny fáze diety, nechte si poradit od zkušených nutričních poradkyň a sdílejte své úspěchy se všemi ostatními. Vždyť hubnout můžete začít už dnes a to zcela bez námahy, dodatečného cvičení, hladovění a jo-jo efektu. Stačí dodržet předem připravený jídelníček a máte vyhráno.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Jana Květoňová
Jana Květoňová

Mám ráda přírodu, pohyb a vše, co je zdravé. Ráda se s vámi podělím o své zkušenosti a seznámím vás s novinkami, které mě osobně zaujaly. I když léta zastavit nelze, věřím, že zpomalit ano.